Podobne artykuły

GIGI HADID POZWANA PRZEZ AGENCJĘ FOTOGRAFICZNĄ!

2019.01.29 23:02 | © Stars.pl

W ostatnim czasie Gigi opublikowała w sieci fotkę pochodzącą z bazy jednej z amerykańskich agencji fotograficznych. Okazało się jednak, że firma nie wyraziła na to zgody! W najbliższym czasie modelka najprawdopodobniej stanie z tego powodu przed sądem!

Galeria fot. Instagram/gigihadid

W październiku modelka wrzuciła na swojego Twittera fotkę z jednej z imprez, którą wykonał fotograf pracujący dla firmy Xclusive-Lee Inc. Kiedy fotoreporterzy upomnieli się o zapłatę, za bezprawne wykorzystanie ich zdjęcia, Gigi natychmiast zdecydowała się na usunięcie fotki. Na jej miejscu bardzo szybko pojawił się post, w którym modelka zaatakowała paparazzi!

Czytaj też: KIM KARDASHIAN BĘDZIE POZWANA PRZEZ WŁASNĄ SIOSTRĘ?!

Galeria fot. Instagram/gigihadid

To zdjęcie było zrobione przez paparazzi i pokazuje mnie na evencie z ubiegłego tygodnia. Pozowałam i uśmiechałam się, bo rozumiem, że to część mojej pracy, to była odpowiednia sytuacja dla obecności "pracy" i właśnie tak paparazzi zarabiają. - napisała modelka

Galeria fot. Instagram/gigihadid

Gigi dodała również, że jeżeli wiedziałaby który z wielu obecnych wtedy fotoreporterów zrobił jej fotkę, z pewnością by ją podpisała. W dalszej części zarzuciła im wtrącanie się w jej życie, a później przypomniała, że kilka osób z jej bliskiego otoczenia, miało nawet wypadki, kiedy byli zmuszeni do ucieczki samochodami przed obiektywami fotoreporterów. Na samym końcu zasugerowała zmianę obowiązującego prawa.

Czytaj też: HIT INTERNETU: MODELKI W BIKINI ZAATAKOWANE PRZEZ KANGURY

Niestety prawo nie uległo zmianie i w dalszym ciągu ten, kto publikuje fotkę należącą do danej agencji prasowej, powinien za nią zapłacić. Nawet jeżeli sam się na niej znajduje. Przypominamy, że nawet gwiazdy nie stanowią w tym przypadku żadnych wyjątków...

Xclusive-Lee Inc. zdecydowali się na pozwanie modelki. Agencja domaga się odpowiedniego odszkodowania za bezprawne wykorzystanie zdjęcia, a także dochodu z zysków, które Gigi osiągnęła po opublikowaniu w sieci tej fotki.

Czytaj też: KANYE WEST MARZY O... WŁASNYM KOŚCIELE

Przypominamy, że Gigi znalazła się już w podobnej sytuacji w 2017 roku. Niczego się nie nauczyła?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie