Podobne artykuły

SIOSTRA MEGHAN MARKLE ZAATAKUJE PODCZAS PORODU!

2019.01.29 21:03 | © Stars.pl

Samantha Markle od jakiegoś czasu informuje fanów, że w najbliższym czasie wyda książkę, która przedstawi wszystkim jaka na prawdę jest Meghan Markle. Wszystko wszystko wskazuje na to, że przyrodnia siostra Meghan chce wbić księżnej potężną szpilę! Nie przypadkowo termin premiery książki zbiega się z... terminem porodu Meghan!

Galeria fot. Instagram/meghanmarkle_official

Przyjście na świat kolejnego Royal Baby, zbliża się wielkimi krokami. Książę Harry i księżna Meghan nie próbują nawet urywać swojej ogromnej radości! Markle stale, przepełniona dumą podkreśla ciążowe krągłości. Niestety wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie księżna może znaleźć się w sporych tarapatach! Wszystko przez... jej własną siostrę!

Czytaj też: KSIĄŻĘ HARRY MARTWI SIĘ O DZIECKO MEGHAN MARKLE I KSIĘCIA HARREGO!!!

Galeria fot. Instagram/meghanmarkle_official

Przypominamy, że jakiś czas temu, przyrodnia siostra Meghan Markle próbowała... wtargnąć do Pałacu Kensington! Po tym incydencie, na kilka miesięcy zniknęła z mediów, jednak najwidoczniej w końcu zdecydowała się na powrót... w wielkim stylu!

Galeria fot. Instagram/meghanmarkle_official

Samantha Markle już od jakiegoś czasu informowała, że zamierza wydać książkę, w której zdradzi głęboko skrywane tajemnice księżnej. Najprawdopodobniej będzie próbowała zrobić wszystko, co w jej mocy, żeby tylko zaszkodzić Meghan!

Czytaj też: KENDALL JENNER NIE POJAWIŁA SIĘ NA URODZINACH CÓRKI KYLIE!

Niedawno Samantha poinformowała na Twitterze o dacie premiery swojej najnowszej książki. Dowiedzieliśmy się, że dzieło, które zamierza wydać będzie nosiło tytuł... W cieniach księżnej.

Nic nie mogę na to poradzić, niech się dzieje! Wychodzą dwie książki - "W cieniach księżnej" I i II. - możemy przeczytać

Czytaj też: MEGHAN MARKLE WRÓCI DO SUITS?!

Okazuje się, że przyrodnia siostra Meghan zamierza wydać książkę w kwietniu, czyli najprawdopodobniej kilka dni przed, albo po porodzie księżnej. Wszystko wskazuje na to, że jest to wyrachowany i przemyślany atak na Meghan Markle.

Jesteście ciekawi dlaczego właściwie Samantha nienawidzi swojej siostry? Do tej pory nie zdecydowała się na skomentowanie tej sprawy. Wygląda więc na to, że jest po prostu zazdrosna o sukces Meghan...

Czytaj też: Joan Collins wierzy w reinkarnację!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie