Podobne artykuły

WYJĄTKOWE PRZYJĘCIE URODZINOWE CÓRKI KARDASHIANKI!

2019.01.30 12:05 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że Kim Kardashian ma gest i z pewnością nie zamierza oszczędzać na swojej rodzinie! W ostatnim czasie swoje pierwsze urodziny obchodziła najmłodsza córeczka Kim i Kanye - Chicago West. Specjalnie z tej okazji rodzice zdecydowali się na wyprawienie Chicado wyjątkowego przyjęcia urodzinowego! Dekoracje, które zostały tego dnia wykorzystane, były co najmniej niezwykłe. Kardashianka postanowiła urządzić córeczce przyjęcie z motywem przewodnim i... bardzo szybko pochwaliła się w sieci fotkami małej Chicago! Trzeba przyznać, że jest urocza!

Galeria fot. Instagram/kimkardashian

Kim Kardashian od lat słynie głównie ze skandali. Można zaryzykować stwierdzeniem, że w tym momencie, celebrytka przebija popularnością nawet obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych! Ogromna kariera Kardashianki rozpoczęła się, kiedy do sieci wyciekła jej... sekstaśma!

Czytaj też: WYCIEKŁA NAJWIĘKSZA TAJEMNICA KARDASHIANEK!

Galeria fot. Instagram/kimkardashian

Kim nie ukrywa jednak, że przez lata w jej życiu zmieniło się naprawdę wiele i obecnie stara się być przede wszystkim matką dla swoich pociech. Wera z Kanye Westem, Kardashianka doczekała się do tej pory trójki dzieci. Wszystko wskazuje na to, że czwarte maleństwo jest w drodze, a małżonkowie dopiero co świętowali roczek swojej najmłodszej córeczki. Trzeba przyznać, że jej przyjęcie urodzinowe było naprawdę huczne!

Galeria fot. Instagram/kimkardashian

Nie od dziś wiadomo, że Kim uwielbia chwalić się swoim luksusowym życiem na Instagramie. Tak samo było również w tym przypadku. Kardashianka zorganizowała maleńkiej Chicago imprezę w stylu Alicji w Krainie Czarów. Na ten czas ich posiadłość zamieniła się w Krainę Czarów, w której można było znaleźć między innymi Szalonego Kapelusznika, Królową Serc i Alicję! Maleńka Chicago była przebrana za... uroczą Azjatkę! Trzeba przyznać, że prezentowała się świetnie!

Czytaj też: TRISTAN THOMPSON ZDRADZIŁ KARDASHIANKĘ Z NAJLEPSZĄ PRZYJACIÓŁKĄ JEJ SIOSTRY!

Galeria fot. Instagram/kimkardashian

Myślicie, że komuś uda się przebić jej przyjęcie?

Galeria fot. Instagram/kimkardashian
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie