Podobne artykuły

WYJĄTKOWE PRZYJĘCIE URODZINOWE CÓRKI KARDASHIANKI!

2019.01.30 12:05 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że Kim Kardashian ma gest i z pewnością nie zamierza oszczędzać na swojej rodzinie! W ostatnim czasie swoje pierwsze urodziny obchodziła najmłodsza córeczka Kim i Kanye - Chicago West. Specjalnie z tej okazji rodzice zdecydowali się na wyprawienie Chicado wyjątkowego przyjęcia urodzinowego! Dekoracje, które zostały tego dnia wykorzystane, były co najmniej niezwykłe. Kardashianka postanowiła urządzić córeczce przyjęcie z motywem przewodnim i... bardzo szybko pochwaliła się w sieci fotkami małej Chicago! Trzeba przyznać, że jest urocza!

Kim Kardashian od lat słynie głównie ze skandali. Można zaryzykować stwierdzeniem, że w tym momencie, celebrytka przebija popularnością nawet obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych! Ogromna kariera Kardashianki rozpoczęła się, kiedy do sieci wyciekła jej... sekstaśma!

Kim nie ukrywa jednak, że przez lata w jej życiu zmieniło się naprawdę wiele i obecnie stara się być przede wszystkim matką dla swoich pociech. Wera z Kanye Westem, Kardashianka doczekała się do tej pory trójki dzieci. Wszystko wskazuje na to, że czwarte maleństwo jest w drodze, a małżonkowie dopiero co świętowali roczek swojej najmłodszej córeczki. Trzeba przyznać, że jej przyjęcie urodzinowe było naprawdę huczne!

Nie od dziś wiadomo, że Kim uwielbia chwalić się swoim luksusowym życiem na Instagramie. Tak samo było również w tym przypadku. Kardashianka zorganizowała maleńkiej Chicago imprezę w stylu Alicji w Krainie Czarów. Na ten czas ich posiadłość zamieniła się w Krainę Czarów, w której można było znaleźć między innymi Szalonego Kapelusznika, Królową Serc i Alicję! Maleńka Chicago była przebrana za... uroczą Azjatkę! Trzeba przyznać, że prezentowała się świetnie!

Myślicie, że komuś uda się przebić jej przyjęcie?

Galeria fot. Instagram/kimkardashianGaleria fot. Instagram/kimkardashianGaleria fot. Instagram/kimkardashianGaleria fot. Instagram/kimkardashianGaleria fot. Instagram/kimkardashianGaleria fot. Instagram/kimkardashianGaleria fot. Instagram/kimkardashian
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie