Podobne artykuły

FACEBOOK ZABLOKOWAŁ EDA SHEERANA!

2019.01.30 10:03 | © Stars.pl

Ed Sheeran w ostatnim czasie postanowił... zająć się walką z plastikiem! Nie od dziś wiadomo, że jego nadmiar poważnie zagraża naszej planecie. Okazało się jednak, że Facebook uznał jego działania za "zbyt polityczne" i postanowił zablokować je zablokować!

Galeria

Niestety większość ludzi wciąż nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji, jakie niesie za sobą zbyt duża ilość plastiku, który ostatecznie trafia do oceanów. To właśnie w nich zbierają się niepotrzebne już odpady i tworzą ogromnych wielkości wodne wysypiska. Przypominamy, że w tym momencie, na Oceanie Spokojnym znajduje się plama śmieci, która jest aż 5 razy większa niż cała Polska!

Czytaj też: Kinga Rusin wzięła ślub?

Galeria

Przez plastikowe słomki, butelki, czy foliowe reklamówki, najbardziej cierpią stworzenia, na co dzień żyjące w wodach. Każdego dnia do oceanów trafiają kolejne tony wyrzucanych przez nas śmieci. Niedawno Ed Sheeran opublikował na swoim facebookowym profilu wideo przedstawiające ten fakt.

Galeria

Jedna z grup środowiskowych - APE, jakiś czas temu stworzyła kampanię reklamową, w której wystąpił Ed Sheeran. Na filmie możemy zobaczyć jak Ed w postaci animowanej stoi na wyspie, która przez cały czas zasypywana jest kolejnymi śmieciami. Chwilę później możemy zobaczyć obrazy, które nurkowie nagrali podczas zanurzenia się w oceanie. Niestety śmieci, w których obecnie muszą żyć stworzenia wodne, są wyłącznie winą ludzi. Przerażające?

Czytaj też: JUSTIN BIEBER PRZEBRAŁ SIĘ ZA... HAILEY

Facebook stwierdził jednak, że kampania z udziałem Eda jest... zbyt polityczna! To właśnie dlatego portal stworzony przez Marka Zuckerberga zdecydował się na jej zablokowanie!

Byłem zaskoczony odkryciem, że zespół Marka Zuckerberga uważa zanieczyszczenie oceanu za plastikowy problem polityczny! - wyznał Kenny Young, założyciel APE

Czytaj też: TEKASHI69 PO KOLEI TRACI ZNAJOMYCH!

Kampanię przeciwko plastikowi można jednak dalej ogląda w serwisie YouTube. Jesteście ciekawi do czego prowadzi używanie zbyt dużej ilości plastiku?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie