Podobne artykuły

KARDASHIANKA ROBI KARIERĘ W POLITYCE!

2019.01.30 08:02 | © Stars.pl

Wszystko wskazuje na to, że Kim Kardashian zamierza na stałe zagościć w polityce! W ostatnim czasie postanowiła nawet odwiedzić Kapitol Sacramento! Celebrytka pojechała tam wyłącznie po to, żeby po raz kolejny porozmawiać o szczegółach reformy wymiaru sprawiedliwości!

Galeria fot. Instagram/kimkardashian

Trzeba przyznać, że tym razem, Kim Kardashian zabrała się do czegoś na poważnie! Ten fakt może Was zaskoczyć, ale... nie chodzi o kolejną linię kosmetyków, czy ubrań! Żona Kanye Westa postanowiła zabrać się za... zmiany w wymiarze sprawiedliwości!

Czytaj też: MAJTKI JUSTINA BIEBERA TRAFIŁY DO... MUZEUM!

Galeria fot. Instagram/kimkardashian

Przygoda Kardashianki z walką o prawa więźniów zaczęła się, kiedy celebrytce udało się wyciągnąć z więzienia Alice Marie Johnson.

Galeria fot. Instagram/kimkardashian

Wszystko wskazuje na to, że sukces, jaki wtedy osiągnęła, zmobilizował ją i doszła do wniosku, że świetnie sprawdzi się w polityce. Kardashiance udało się nawet nawiązać kontakt z pracownikami Donalda Trumpa i... zaczęła nawet studiować prawo! Jak się okazuje, robi to wszystko wyłącznie po to, żeby móc w przyszłości wziąć udział w reformie wymiaru sprawiedliwości.

Czytaj też: ADAM LEVINE ZMIENIA PIELUSZKĘ NA SUPER BOWL!

Przypominamy, że działania o działaniach Kim słyszało już tak wielu więźniów, że nadali jej nawet specjalny pseudonim! To właśnie w ich imieniu zamierza działać Kardashianka.

Niedawno Kim pojawiła się w stolicy Kaliforni - Sacramento. To właśnie tam miała spotkanie z Toni Atkins, a także kilkoma najbardziej cenionymi prawnikami. Wspólnie zajmowali się omawianiem reformy wymiaru sprawiedliwości.

Czytaj też: KARDASHIANKA MA ZAŁAMANIE NERWOWE?!

Kim walczy o przyjęcie ustawy, która umożliwiłaby więźniom, którzy zostali skazani warunkowo głosowanie. Jeżeli poprawka zostałaby przyjęta, około 50 tysięcy osób zyskałoby możliwość wzięcia udziału w wyborach!

Myślicie, że Kim zrobi karierę polityczną?

Czytaj też: SIOSTRA MEGHAN MARKLE ZAATAKUJE PODCZAS PORODU!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie