Podobne artykuły

Grażyna Błęcka-Kolska o swojej zmarłej córce

2019.01.30 09:13 | © Stars.pl

Ostatnio o Grażynie Błęckiej-Kolskiej zrobiło się głośno ze względu na trzecia część kultowego „Kogla Mogla”. Aktorka wcieliła się w postać Kasi, kontynuując losy bohaterki z dwóch poprzednich części.

Galeria AKPA

Ostatnio Błęcka udzieliła wywiadu wideoportalowi i opowiedziała o swej zmarłej córce Zuzannie. 24 lipca 2014 roku aktorka zabrała córkę i wybrały się na festiwal do Wrocławia. Na drodze panowały fatalne warunki atmosferyczne. Aktorka straciła panowanie nad pojazdem i samochód Kolskiej toyota corolla wpadł w poślizg. Auto uderzyło w latarnię, słup a następnie dachowało.

Czytaj też: JUSTIN BIEBER NIE MOŻE PRZESTAĆ MYŚLEĆ O SELENIE GOMEZ?!

Galeria BRAK Auto Grażyny Błęckiej-Kolskiej po wypadku

Grażynie nic się nie stało, niestety jej córka Zuzanna zmarła na skutek odniesionych obrażeń. Biegli wydali opinię, że Kolska przyczyniła się do wypadku, ponieważ nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i warunków atmosferycznych.

Galeria Kamil Czereba/wroclaw112.pl / BRAK

Oczywiści akt oskarżenia przeciwko Błęckiej-Kolskiej trafił do Sądu. Jak mówiła w 2014 r. prokurator Karolina Stocka-Mycek z Prokuratury Rejonowej Psie Pole we Wrocławiu: Oskarżona skorzystała z instytucji dobrowolnego poddania się karze

Czytaj też: BYŁA ŻONA BRADLEYA COOPERA O JEGO "ROMANSIE" Z LADY GAGĄ!

Galeria Kapif

Grażyna Błęcka-Kolska otrzymała wyrok pół roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata.

W rozmowie z Wideoportalem Grażyna opowiedziała o okresie poprzedzającym wypadek. Zuzanna Kolska studiowała w Londynie media współczesne na Uniwersytecie Westminster. Przed wypadkiem broniła pracy magisterskiej na temat etyki pracy paparazzich.

Czytaj też: JENNIFER LOPEZ POKAZAŁA... KORONKOWY STANIK

Grażyna wspomina, że jej córka była świetną fotografką i zostawiła po sobie wiele wspaniałych prac, z których aktorka zamierza wydać album. Mówi, że Zuzanna była osobą bardzo dojrzałą jak na swój wiek, kochającą ludzi, bardzo spostrzegawczą i wnikliwą.

Wypadek musiał być prawdziwym ciosem dla aktorki. Patrząc dzisiaj na Grażynę widzimy jej smutne oczy i że ta tragedia rozrywa jej serce.

Czytaj też: GEORGINA RODRIGUEZ ZDRADZIŁA JAK POZNAŁA CRISTIANO RONALDO

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie