Podobne artykuły

ZNAMY NUMER TELEFONU ASHTONA KUTCHERA!

2019.01.30 13:07 | © Stars.pl

Niedawno Ashton Kutcher zdecydował się na wyjątkowo odważny krok! Dla większości gwiazd byłoby to nie do pomyślenia! Aktor udostępnił w sieci... swój własny numer telefonu i czeka na wiadomości od fanów!

Galeria

Większość znanych osób stara się jak może chronić swoją prywatność. Udostępnienie w sieci ich numeru telefonu, byłoby dla nich prawdziwym koszmarem! Okazuje się jednak, że niektóre gwiazdy stanowią wyjątek! Do ich grona dołączył niedawno Ashton Kutcher!

Czytaj też: Znamy płeć dziecka Meghan i Harrego!

Galeria

Aktor zdecydował się niedawno na coś, o czym większość gwiazd z pewnością nawet nie pomyślała! Udostępnił na swoim Twitterze własny... numer telefonu! Co więcej, nie zrobił tego przez przypadek!

Galeria

Ashton doszedł najwidoczniej do wniosku, że od jakiegoś czasu po prostu brakuje mu kontaktu z "prawdziwymi" ludźmi. Aktor stwierdził więc, że jest jeden prosty sposób na poradzenie sobie z tym problemem - podał swoim fanom numer telefonu! Jesteśmy przekonani, że na reakcję wielbicieli nie musiał długo czekać!

Czytaj też: ARIANA GRANDE KOCHA PETE DAVIDSONA?

Tęsknię za prawdziwym kontaktem z prawdziwymi ludźmi. Moja społeczności. Od teraz możecie do mnie napisać. Nie będę w stanie odpowiedzieć każdemu, ale w końcu możemy być ze sobą prawdziwie i w końcu mogę dzielić się prawdziwymi rzeczami +1 (319) 519-0576. Tak, to mój #. - napisał

Co ciekawe, kilka godzin po opublikowaniu, aktor zdecydował się na usunięcie posta! Czyżby fani zasypali go wiadomościami? Mąż Mili Kunis szybko jednak wytłumaczył się ze swojego zachowania.

Czytaj też: ORLANDO BLOOM POPROSIŁ KATY PERRY O RĘKĘ!

Niedługo odświeżę post. Sms to wrażliwa bestia - dodał

Wszystko wskazuje więc na to, że obecnie aktor odpisuje na pierwszą falę wiadomości! Wielbiciele z niecierpliwością czekają na odpowiedź!

Czytaj też: Znamy imię dziecka, Gordona Ramseya!

Odezwiecie się do niego?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie