Podobne artykuły

Joanna Krupa komentuje nowy związek byłego męża!

2019.01.30 15:43 | © Stars.pl

Trzy dni temau Romain Zago pochwalił się na Instagrmaie swoja nowa partnerką Caroliną Delgado. Nie da się ukryć, że jest ona wyjątkowo piękna i ma typ urody podobny do Joanny Krupy. Już w kwietniu 2018 roku Romain wrzucał zdjęcia na profil w towarzystwie pięknej Caroliny, ale dopiero ostatnio oficjalnie potwierdził ich związek. Joanna Krupa rozstała się z Zago już w 2017 roku, czyli 4 lata po ślubie. Sielanka małżeńska niestety nie trwała długa.

Galeria www.instagram.com/joannakrupa

Joanna znalazła nową miłość i szczerze mówiąc nie płakała po rozstaniu z mężem zbyt długo. W 2018 roku została żoną Douglasa Nunensa. Jak podkreślała Joanna, z Romainem pozostali w przyjacielskich relacjach i wzajemnie sobie kibicują.

Czytaj też: Joanna Kulig w wywiadzie po Oscarach

Galeria www.instagram.com/joannakrupa

Modelka postanowiła zabrac głos w sprawie nowego związku ex męża. W rozmowie z „Faktem” powiedziała: Spotykają się od niedawna. Dużo mi o niej opowiada Zawsze będę go wspierać. Chcę by znalazł kobietę, z którą spędzi resztę życia. Carolina jest dobrym człowiekiem. Zamieszkali już nawet razem

Jak widać Krupa trzyma kciuki za nowy związek byłego męża i wszystko wskazuje na to, że nie jest to przelotna znajomość Romaina.

Czytaj też: JUSTIN BIEBER POWRACA!

Oby wyciągnął wnioski z błędów z przeszłości i uczył się na nich. Powodem rozstania Krupy z Zago były prawdopodobne zdrady jej męża. Magazyn „Party” informował: Nieoficjalnie mówi się, że Romain zdradził żonę . Gdy ona wyjeżdżała do Polski, gdzie realizowała swoje projekty zawodowe, on rzekomo spędzał czas z pięknymi kobietami, z którymi też imprezował w swoim klubie. Podobno znajomi widywali go w sytuacjach, które żonatym mężczyznom nie powinny się zdarzać

Myślicie, że Romain znalazł kobietę swojego życia?

Czytaj też: Justyna Żyła komentuje swój romans.

Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie