Podobne artykuły

WIEMY CO JE KYLIE JENNER!

2019.01.30 23:01 | © Stars.pl

Jedna z aplikacji służących do robienia zakupów, a także zamawiania jedzenia do domu, niedawno ujawniła szczegóły Kylie Jenner! Jesteście ciekawi co najczęściej kupuje?

Galeria fot. Instagram/kyliejenner

Imperium, które udało się stworzyć Kylie Jenner, szacuje się obecnie na prawie 900 milionów dolarów! Trzeba przyznać, że jest to niezwykle imponująca kwota, jak na kobietę w tak młodym wieku. Z tego powodu, wiele osób może zapomnieć, że siostra Kim Kardashian... jest również normalnym człowiekiem i dokładnie jak każdy inny musi jeść!

Czytaj też: BRAD PITT I LEONARDO DICAPRIO NA WSPÓLNYM PLAKACIE

Galeria fot. Instagram/kyliejenner

Jennerka od jakiegoś czasu korzysta z aplikacji The Receipt. Niedawno aplikacja zdecydowała się na ujawnienie danych najbardziej popularnych użytkowników! To właśnie dzięki temu, mamy w końcu szansę dowiedzieć się, co lubi jeść Kylie Jenner!

Galeria fot. Instagram/kyliejenner

Aplikacja, z której korzysta Kylie pozwala na kupowanie jedzenia przez internet, a także na zamawianie gotowych dań z wybranych restauracji. Trzeba przyznać, że Jennerka niezwykle chętnie korzysta z usług aplikacji The Receipt. Okazuje się, że celebrytka regularnie zamawia przysmaki! Co drugi dzień około 10 rano przyjeżdża do niej jedzenie.

Czytaj też: ARIANA GRANDE JEST BISEKSUALNA?

Do ulubionych przysmaków gwiazdy należy między innymi bajgiel od The Bagel Broker, Matcha Latte z Cha Cha Matcha, a także kanapka z piersią z indyka z Jersey Mike. Ulubionymi sklepami spożywczymi Jennerki są Ralph's, a także Bristol Farms (bardzo ekskluzywny sklep spożywczy) i Joey Woodland (restauracja, w której można zjeść potrawy z kurczaka).

Dzięki aplikacji dowiedzieliśmy się również, co Kylie jadła zaraz przed porodem! Okazuje się, że były to nuggetsy, frytki, a także... Oreo McFlurry z McDonald's! Spodziewaliście się tego po niej?

Czytaj też: SHAWN MENDES ODPOWIADA NA ZACZEPKĘ BIEBERA

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie