Podobne artykuły

WIEMY CO JE KYLIE JENNER!

2019.01.30 23:01 | © Stars.pl

Jedna z aplikacji służących do robienia zakupów, a także zamawiania jedzenia do domu, niedawno ujawniła szczegóły Kylie Jenner! Jesteście ciekawi co najczęściej kupuje?

Galeria fot. Instagram/kyliejenner

Imperium, które udało się stworzyć Kylie Jenner, szacuje się obecnie na prawie 900 milionów dolarów! Trzeba przyznać, że jest to niezwykle imponująca kwota, jak na kobietę w tak młodym wieku. Z tego powodu, wiele osób może zapomnieć, że siostra Kim Kardashian... jest również normalnym człowiekiem i dokładnie jak każdy inny musi jeść!

Galeria fot. Instagram/kyliejenner

Jennerka od jakiegoś czasu korzysta z aplikacji The Receipt. Niedawno aplikacja zdecydowała się na ujawnienie danych najbardziej popularnych użytkowników! To właśnie dzięki temu, mamy w końcu szansę dowiedzieć się, co lubi jeść Kylie Jenner!

Galeria fot. Instagram/kyliejenner

Aplikacja, z której korzysta Kylie pozwala na kupowanie jedzenia przez internet, a także na zamawianie gotowych dań z wybranych restauracji. Trzeba przyznać, że Jennerka niezwykle chętnie korzysta z usług aplikacji The Receipt. Okazuje się, że celebrytka regularnie zamawia przysmaki! Co drugi dzień około 10 rano przyjeżdża do niej jedzenie.

Do ulubionych przysmaków gwiazdy należy między innymi bajgiel od The Bagel Broker, Matcha Latte z Cha Cha Matcha, a także kanapka z piersią z indyka z Jersey Mike. Ulubionymi sklepami spożywczymi Jennerki są Ralph's, a także Bristol Farms (bardzo ekskluzywny sklep spożywczy) i Joey Woodland (restauracja, w której można zjeść potrawy z kurczaka).

Dzięki aplikacji dowiedzieliśmy się również, co Kylie jadła zaraz przed porodem! Okazuje się, że były to nuggetsy, frytki, a także... Oreo McFlurry z McDonald's! Spodziewaliście się tego po niej?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie