Podobne artykuły

GWYNETH PALTROW UCIEKŁA Z MIEJSCA WYPADKU!

2019.01.30 21:03 | © Stars.pl

Wszystko wskazuje na to, że Gwyneth Paltrow wpadła w poważne kłopoty! Aktorka została niedawno oskarżona o ucieczkę z miejsca wypadku! Uczestnik tego niefortunnego zdarzenia, żąda od Gwyneth... aż 3 milionów dolarów!

Galeria fot. Instagram/gwynethpaltrow

Aktorka została niedawno pozwana za wypadek, który miał miejsce niecałe 3 lata temu. Okazuje się, że Gwyneth Paltrow miała być sprawcą tego zdarzenia, kiedy akurat zjeżdżała na nartach, a później... po prostu szybko uciekła z miejsca, w którym zdarzył się wypadek! Poszkodowany mężczyzna domaga się od aktorki aż 3 milionów dolarów w ramach odszkodowania!

Czytaj też: "Ich Królewskie Wysokości podjęły osobistą decyzję"

Galeria fot. Instagram/gwynethpaltrow

Terry Sanderson twierdzi, że na początku 2016 roku, to właśnie Gwyneth Paltrow po prostu wjechała w niego, podczas zjazdu ze stoku narciarskiego. W wyniku wypadku, mężczyzna podobno poważnie ucierpiał i cała sytuacja odbiła się na jego zdrowiu. Sanderson dodał również, że przez wypadek, który 3 lata temu spowodowała aktorka, stracił ogromną sumę pieniędzy na... leczenie!

Galeria fot. Instagram/gwynethpaltrow

Mężczyzna twierdzi również, że Gwyneth po prostu uciekła z miejsca wypadku i nie udzieliła pomocy poszkodowanemu. Według serwisu TMZ, mężczyzna zdecydował się na oskarżenie aktorki o nieodpowiedzialną jazdę na nartach. Sanderson twierdzi, że Gwyneth, zaraz po tym jak w niego wjechała, uciekła i nie pomyślała, że mężczyźnie może być potrzebna pomoc. Poszkodowany wycenił uszczerbek na zdrowiu spowodowany zdarzeniem, a także własne straty moralne na... 3 miliony dolarów!

Czytaj też: KENDALL JENNER "WYRZUCA LUDZI DO KOSZA"

Myślicie, że następnym razem Gwyneth zastanowi się dwa razy?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (2)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie