Podobne artykuły

Znamy cenę biletu na koncert przeciw nienawiści

2019.01.30 23:25 | © Stars.pl

Jak już informowalismy wczoraj, koncert Artyści przeciw nienawiści, odbędzie się 27 lutego w Atlas Arenie w Łodzi. Poznaliśmy natomiast cenę biletów na koncert! Agnieszka Hyży, odpowiedzialna w tym przedsięwzięciu za kontakt z mediami, w rozmowie z „Party” powiedziała: Bilety są dostępne w internecie, chociaż tak naprawdę nie chcielibyśmy nazywać tego "biletem", a "cegiełką" na organizację całego przedsięwzięcia w kwocie 50 zł. Umożliwia ona wejście na teren Atlas Areny i skorzystania ze wszystkich atrakcji.

Galeria www.instagram.com/artysciprzeciwnienawisci

Przypominamy: Podczas 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, 13 stycznia, został zamordowany Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz, przez szaleńca, który wtargnął na scenę i dźgnął Adamowicza kilkukrotnie nożem w brzuch. Mimo tego, że akcja reanimacyjna się udała, a Adamowicz przeszedł kilkugodzinna operację, którą przeżył, zmarł następnego dnia w wyniku odniesionych obrażeń.

Czytaj też: KOURTNEY KARDASHIAN CHCE URODZIĆ KOLEJNE DZIECKO

Galeria www.instagram.com/artysciprzeciwnienawisci

Po tych tragicznych wydarzenia Polacy zaczęli mówić „stop nienawiści”. Doda zainicjowała koncert charytatywny- artyści przeciw nienawiści. Zaapelowała na swoim instagramie do kolegów z branży, by przyłączyli się do niej i wspólnie zrobili coś dobrego. Piosenkarka na odzew nie musiała długo czekać.

Galeria www.instagram.com/dodaqueen

Poinformowała, że ponad 100 artystów wyraziło chęć udziału w przedsięwzięciu, m.in.: Kasia Wilk, Kasia Cerekwicka, Halina Frąckowiak, Maryla Rodowicz, Basia Kurdej-Szatan, Patrycja Kazadi i wielu innych.

Czytaj też: Panele dyskusyjne na koncercie "Artyści przeciw nienawiści"

Galeria www.instagram.com/artysciprzeciwnienawisci

Są jednak też takie gwiazdy, które w koncercie udziału nie wezmą i powiedziały o tym otwarcie, m.in. Agnieszka Chylińska czy Edyta Górniak.

Mimo negatywnej odpowiedzi kilku artystów Doda poinformowała, że przygotowania do koncertu trwają w najlepsze. 22.01 na instagramie na profilu „artysciprzeciwnienawisci” pojawiło się oświadczenie informujące: Od ponad tygodnia zespół osób, który włączył się pro bono w organizacje koncertu z udziałem polskich artystów, pracuje intensywnie nad stworzeniem wydarzenia, które połączy wszystkich, przeciwstawi się mowie nienawiści, zatrzyma fale hejtu, wrogości i złych emocji. Polscy artyści chcą być ponad podziałami społecznymi i politycznymi i zjednoczyć swoich fanów.

Czytaj też: Niespodziewany koncert Jonas Brothers!

Jak wyraźnie jest napisane na profilu, koncert ma być charytatywny, czyli tak jak na początku zapowiadała Doda: Spotkanie na jednej scenie kilkudziesięciu artystów jest ogromnym przedsięwzięciem logistycznym i organizacyjnym ale także finansowym. Chcemy jednak podkreślić, że wydarzenie będzie miało charakter charytatywny i robimy wszystko, by jak najwięcej rzeczy załatwić bez nakładów finansowych.

Wybieracie się na koncert do Łodzi?

Czytaj też: Rosati chce 22 tys. zł alimentów!

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie