Podobne artykuły

Te zdjęcia Meghan rozwieją wszelkie wątpliwości

2019.01.31 00:01 | © Stars.pl

Jak informowaliśmy ostatnio, zagraniczne tabloidy donoszą, że Meghan wcale nie jest w ciąży a para królewska wynajęła surogatkę! Ich zdaniem brzuszek Księżnej jest sztuczny, a ona ani trochę nie przytyła w stanie błogosławionym. Jak zauważyli internauci, Meghan kiedyś bała się zajść w ciąże, ze względu na to, że straci swoją idealna sylwetkę. Teraz jedynie brzuszek jest większy a Księżna wciąż wygląda idealnie.

Galeria © Forum/BACKGRID , MEGA

Brytyjski tabloid Daily Mail twierdzi, że dowodem na „udawana ciążę” Meghan jest filmik, na którym Księżna kuca i wstaje energicznie bez problemu. Do Tego ma na nogach dość wysokie szpilki. Internauci uważają, że jest niemożliwym, by kobieta w tak zaawansowanej ciąży kucała i podnosiła się z taką sprawnością i to w szpilkach. Kolejnym dowodem miały być zdjęcia, na których brzuch Meghan wydawał się dziwnie pofałdowany.

Czytaj też: HAILEY BIEBER JEST W CIĄŻY ?!

Galeria Eastnews

Zagraniczne tabloidy nie dają spokoju Księżnej i bacznie ja obserwują. Tym razem trzeba zakończyć te plotki. Na nowych zdjęciach Meghan, która ubrana jest w jasną sukienkę wyraźnie widać pępek Księżnej. Świadczy to o tym, że nie udaje ona jednak ciąży i żadnej surogatki nie ma.

Galeria Eastnews

No chyba, że.... Księżna nosi poduszkę z pępkiem?! Od kiedy Meghan wyszła za Harrego, paparazzi nie dają jej spokoju. Przez 8 miesięcy słyszeliśmy już o kilku rozwodach pary, kłótniach, skandalach. Nawet o tym, że Królowa Elżbieta ma jej zapłacić 37 milionów dolarów za rozwód z ukochanym wnuczkiem! Póki co okazuje się, że para jest szczęśliwa i skupiona przede wszystkim na royal baby.

Czytaj też: Meghan i Harry na spotkaniu z poddanymi!

Galeria Eastnews

Co myślicie?

Galeria Eastnews
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie