Podobne artykuły

ARIANA GRANDE ZROBIŁA TATUAŻ Z... BŁĘDEM!

2019.01.31 08:02 | © Stars.pl

Kilka lat temu, bardzo popularne było ozdabianie swojego ciała japońskimi symbolami. Większość ludzi nie decydowała się jednak na skonsultowanie swoich wyborów z tłumaczami i... okazywało się, że ich tatuaże oznaczają całkowicie coś innego! Wszystko wskazuje na to, że taką samą wpadkę zaliczyła ostatnio Ariana Grande!

Galeria

Z pewnością nikt nie spodziewał się, że wokalistka znana w każdym zakątku świata, będzie miała taki problem! Okazuje się, że wokalistka po prostu wytatuowała sobie głupotę!

Czytaj też: PETE DAVIDSON USUNĄŁ TATUAŻ, KTÓRY ZROBIŁ Z ARIANĄ GRANDE!

Galeria for. Instagram/arianagrande

Wszystko wskazuje na to, że singiel 7 Rings jest najbardziej pechowym kawałkiem dla Ariany. Pomimo tego, że od jakiegoś czasu utrzymuje się na szczytach list najpopularniejszych piosenek, towarzyszy mu cała masa problemów i skandali!

Galeria for. Instagram/arianagrande

Okazuje się, że problemem stał się również nowy tatuaż wokalistki! Ariana najprawdopodobniej chciała wytatuować sobie napis 7 Rings w języku japońskim. Nie pomyślała jednak o zapytanie o zdanie tłumacza!

Czytaj też: ARIANA GRANDE ROZBIŁA ZWIĄZEK?

Galeria for. Instagram/arianagrande

Gdyby w tatuażu Ariany zawitał jedynie niewielki błąd, może większość osób przymknęłaby na to oko. Okazało się jednak, że wokalistka wytatuowała sobie kompletną głupotę! Jej ciała nie zdobi napis 7 Rings, a... BBQ Grill!!

Nie bierzcie przykładu z Ariany i na wszelki wypadek konsultujcie takie decyzje z tłumaczami! Nie chcecie chyba dzięki takiej wpadce, stać się hitem internetu...

Czytaj też: ARIANA GRANDE ZLECIŁA WYKONANIE PENISÓW NA... NIEBIE?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie