Podobne artykuły

BLAC CHYNA STRACI PRAWA DO OPIEKI NAD DZIECKIEM?

2019.01.31 10:04 | © Stars.pl

W ostatnim czasie Blac Chyba kilka razy wpadła w konflikt z prawem. Ojciec maleńkiej Dream jest przekonany, że ich córeczka nie powinna mieszkać z matką! Uda mu się odebrać Blac prawa do opieki nad dzieckiem?

Galeria for. Instagram/blacchyna

Nie da się ukryć, że w ciągu ostatnich tygodni, Blac Chyna nie zaprezentowała się jako matka roku. Wielokrotnie wdawała się w bójki i awantury, które kończyły się przyjazdem policji. Trzeba przyznać, że nie były to najlepsze warunki dla maleńkiego dziecka!

Czytaj też: ROB KARDASHIAN I BLAC CHYNA WRACAJĄ DO SIEBIE?!

Galeria for. Instagram/blacchyna

Nic nie wskazuje jednak na to, żeby zachowanie celebrytki miało się w najbliższym czasie zmienić. Brat Kardashianek postanowił, że zrobi wszystko, co w jego mocy, żeby tylko odebrać Blac prawa do opieki nad dzieckiem! Wszystko oczywiście dla dobra córeczki.

Galeria for. Instagram/blacchyna

Przypominamy, że córka Roba Kardashiana i Blac Chyny przyszła na świat 2 lata temu. Do tej pory maleńka Dream mieszkała z mamą, jednak możliwe, że w najbliższym czasie będzie musiała przeprowadzić się do ojca. Po ostatnich incydentach z udziałem Blac, Rob Kardashian zamierza walczyć o przyznanie mu pełnej opieki nad dzieckiem!

Czytaj też: BELLA HADID JEST AŻ TAK NIELUBIANA PRZEZ KOLEŻANKI Z BRANŻY?!

Rob jest wściekły na Chynę za jej złe zachowanie i chce pełnej opieki nad Dream. Martwi się tym, kto przebywa w pobliżu jego córki. Ma dość ciągłych skandali - informuje osoba z bliskiego otoczenia Roba

Obecnie Rob Kardashian płaci na córkę alimenty. Najwidoczniej brat Kardashianek ma już dość, że całkiem spora sumka, którą co miesiąc przelewa Blac, jest w głównej mierze przeznaczana na opłacanie niani! Jest przekonany, że Blac Chyna bawi się z facetami, zamiast opiekować się córeczką!

Czytaj też: „Big Brother”: Tomek liczy, że wróci do programu!

Myślicie, że Rob faktycznie wygra walkę o pełne prawa do opieki nad dzieckiem?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie