Podobne artykuły

HAILEY BIEBER WYBIERA SUKNIĘ ŚLUBNĄ!

2019.01.31 16:02 | © Stars.pl

Hailey i Justin wielokrotnie przekładali już ostateczną datę swojego ślubu kościelnego. Dzięki temu, młodziutka modelka ma zdecydowanie więcej czasu na znalezienie idealnej sukni ślubnej, w której zapewne już niedługo pójdzie do ołtarza! Jesteście ciekawi na którego projektanta zdecydowała się Hailey? Możliwe, że znamy jego nazwisko!

Galeria fot. East News

Wierni fani modelki, już od dłuższego czasu czekają na moment, w którym zobaczą swoją idolkę w sukni ślubnej. W ubiegłym roku Justin i Hailey pobrali się, jednak modelka nie miała wtedy na sobie sukni, nie było gości ani wesela! Większość wielbicieli była zawiedziona! Jednak nie wszystko jeszcze stracone, bo ślubowi kościelnemu najprawdopodobniej będzie towarzyszyć ogromne wesele! Hailey będzie musiała więc wybrać idealną suknię ślubną!

Czytaj też: JUSTIN BIEBER OPUBLIKOWAŁ ZDJĘCIE Z KENDALL JENNER

Galeria fot. East News

Nikt nie ma chyba żadnych wątpliwości, że ślub Justina i Hailey to najgorętszy temat ostatnich miesięcy. Jesteśmy przekonani, że panna młoda, która jest modelką, stale podąża za najnowszymi trendami, więc jej suknia z pewnością będzie wyjątkowa. Wszystko wskazuje na to, że Hailey wybrała już nawet projektanta!

Galeria fot. East News

W ostatnim czasie modelka pojawiła się w jednym z nowojorskich salonów Louis Vuitton. Jednak czy to w ogóle możliwe, żeby właśnie ten dom mody zajmował się tworzeniem sukni ślubnej dla modelki? Jeżeli to prawda, wybór Hailey byłby co najmniej nieoczywisty. Przypominamy, że marka słynie głównie z produkcji luksusowych torebek. Jednak w przypadku modelki praktycznie nic nie jest oczywiste, zwłaszcza, że ślub najprawdopodobniej odbędzie się na... plaży!

Czytaj też: JUSTIN BIEBER PRZEPRASZA ZA ŻART O CIĄŻY HAILEY

Galeria fot. East News

Oczywiście fakt, że Hailey odwiedziła właśnie ten salon może być wyłącznie próbą zmylenia paparazzi. Nie od dziś wiadomo, że gwiazdy starają się zrobić wszystko, żeby nikt nie poznał nazwiska projektanta sukni przed ślubem.

Galeria fot. East News

Myślicie, że dom mody Louis Vuitton faktycznie tworzy suknię dla Hailey?

Czytaj też: HAILEY BIEBER WYŚMIANA PRZEZ FANÓW

Galeria fot. East News
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie