Podobne artykuły

JENNIFER LOPEZ SEKSOWNIEJSZA NIŻ KIEDYKOLWIEK!

2019.01.31 19:02 | © Stars.pl

Nie od dziś wiadomo, że Jennifer Lopez należy do grona najpiękniejszych gwiazd show-biznesu. Pomimo tego, wokalistka w dalszym ciągu, raz na jakiś czas decyduje się na wyrzeczenia! Tym razem postawiła na... całkowite odstawienie cukru! Jesteście ciekawi efektów? Są niesamowite!

Trzeba przyznać, że Jennifer Lopez jest już prawdziwym fenomenem. Wokalistka skończy w tym roku 50 lat, a wygląda zdecydowanie lepiej niż niejedna nastolatka! Jakiś czas temu piosenkarka zdradziła w jaki sposób dba o swoją figurę i trzeba przyznać, że efekty zwalają z nóg! Jennifer się nie oszczędza i regularnie pracuje nad swoim ciałem!

Niedawno Jennifer i jej partner Alex Rodriguez zdecydowali się na podjęcie kolejnego wyzwania! Tym razem na 10 dni całkowicie zrezygnowali z cukru oraz węglowodanów! Trzeba przyznać, że efekty są niesamowite!

Większość osób w wieku 50 lat może wyłącznie pomarzyć o tak seksownej figurze, jaką wypracowała sobie Jennifer Lopez. Wokalistka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z 9 dnia wyzwania. Spójrzcie tylko na jej mięśnie brzucha! Opłacało się zrezygnować z cukru?

Dzień 9 i czuję się jakbym... Nie mogła się doczekać dnia 10! - napisała pod fotką

Spróbujecie podjąć wyzwanie, na które zdecydowali się Jennifer i Alex? ;) Według nas zdecydowanie warto!

Galeria fot. Instagram/jloGaleria fot. Instagram/jloGaleria fot. Instagram/jlo
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie