Podobne artykuły

CAITLYN JENNER CHCIAŁA WYKORZYSTAĆ POPULARNOŚĆ CÓREK?!

2019.01.31 21:04 | © Stars.pl

Wszystko wskazuje na to, że Caitlyn Jenner postanowiła wziąć przykład z córek! Postanowiła zainwestować w... kosmetyczny biznes! Ma jednak jeden mały problem! W nazwie nie może wykorzystać... własnego nazwiska!

Galeria

Nie od dziś wiadomo, że siostry Kardashian-Jenner starają się robić wszystko, co w ich mocy, żeby tylko nie zniknąć z mediów. Długo zastanawiały się więc nad tym, w którym kierunku pójść, żeby nie stracić na wiarygodności. Ostatecznie zdecydowały się na stworzenie własnej marki kosmetyków. Obecnie wiadomo już, że nie mogły wybrać lepiej! Każda z sióstr zarabia na kosmetykach ogromne pieniądze! Nikogo nie powinno więc dziwić, że branżą kosmetyczną zainteresowała się również... Caitlyn Jenner!

Czytaj też: KENDALL JENNER O... PIERŚCIONKU ZARĘCZYNOWYM

Galeria

Caitlyn najwidoczniej pozazdrościła swoim córkom ogromnego sukcesu i najwidoczniej stwierdziła, że sama również świetnie odnajdzie się w branży kosmetycznej. Niedawno zdecydowała się w końcu na wybranie się do amerykańskiego urzędu patentowego, jednak to, czego się w nim dowiedziała, z pewnością trochę ją zszokowało! Jennerka chciała zastrzec nazwę dla swojej nowej firmy - Jenner Skincare, a także Skincare By Jenner. Niestety okazało się, że nazwisko Jenner jest już od dłuższego czasu zajęte!

Galeria

Urząd bardzo szybko odrzucił wniosek złożony przez Caitlyn Jenner. Jako wyjaśnienie podano fakt, że nazwa, którą wybrała może wprowadzać potencjalnych konsumentów w błąd, ponieważ nie będą do końca wiedzieli, od której Jennerki kupują dane produkty. Dodano również, że marka Jenner Skincare może sugerować konsumentom, że w projekcie biorą udział również Kylie Jenner, Kendall Jenner oraz Kris Jenner.

Czytaj też: KYLIE JENNER POGODZIŁA SIĘ Z JORDYN WOODS?!

Przypominamy również, że jakiś czas temu Kris Jenner zarejestrowała nazwisko Jenner jako znak towarowy. Pomimo tego, że otrzymała je dopiero po ślubie, w urzędzie nie liczy się kolejność posiadania, a kolejność zgłoszeń.

Jeżeli Caitlyn nie chce zrezygnować z nazwiska w nazwie marki, może jedynie zarejestrować ją jako Caitlyn Jenner Skincare. Jednak czy bez córek i byłej żony jest w stanie przyciągnąć klientów?

Czytaj też: Caitlyn Jenner w mini spódniczce!

Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie