Podobne artykuły

DRAKE ZNOWU ROZDAJE PIENIĄDZE!

2019.01.31 17:08 | © Stars.pl

Drake już jakiś czas temu udowodnił wszystkim, że faktycznie ma gest. Jednak czy to możliwe, żeby właśnie wracały stare dobre czasy dla osób, które spotka na swojej drodze? W ostatnim czasie przekonały się o tym dwie pracownice McDonald's! Jesteśmy przekonani, że będą wspominały rapera już do końca życia!

Galeria fot. Instagram/champagnepapi

Przypominamy, że w 2017 roku, o Drake'u regularnie pisały praktycznie wszystkie media. Od czasu do czasu zdarzało mu się zapłacić za zakupy każdego z klientów, który akurat znalazł się w supermarkecie, a czasami wpłacał tysiące dolarów na konta szkół. Zdarzało mu się również fundować stypendia. Na te cele, w samym 2017 roku, raper przeznaczył aż... 996.632.90 dolarów! Pieniądze te otrzymał od jednej z wytwórni za teledysk do kawałka God's Plan. Przypominamy, że w tym klipie postanowił uwiecznić akcje dobroczynne, w których brał udział.

Czytaj też: SOFIA RICHIE ZNOWU ZAATAKOWANA PRZEZ INTERNAUTÓW

Galeria fot. Instagram/champagnepapi

Jednak czy to w ogóle możliwe, żeby Drake po raz kolejny zdecydował się na takie gesty? Dowiedzieliśmy się, że raper po raz kolejny rozdaje ogromne sumy pieniędzy! W ostatnim czasie doświadczyły tego dwie pracownice McDonald's!

Galeria fot. Instagram/champagnepapi

O wyjątkowym geście rapera dowiedzieliśmy się z... Twittera! Jego fani poinformowali o tym na swoich profilach. Jeden z wielbicieli muzyka opublikował post, w którym napisał, że przed chwilą był świadkiem sytuacji, w której raper dał dwóm kelnerkom aż po 10 tysięcy dolarów jako napiwek! Oczywiście mogłaby to być wyłącznie plotka, jednak na dowód, fan dołączył również fotkę, którą zrobił muzykowi w restauracji!

Czytaj też: Justyna Żyła znowu najgorsza.

Galeria fot. Instagram/champagnepapi

Sam raper również pochwalił się wizytą w jednym z McDonaldów w Los Angeles na swoim Instagramowym profilu. Pod fotką pojawiła się cała lawina komentarzy! Ciekawscy fani zastanawiają się co właściwie zamówił ich idol!

Wszystko wskazuje na to, że stare, dobre czasy wracają ;)

Czytaj też: DRAKE ZAROBIŁ 2 MILIONY DOLARÓW W 30 MINUT!

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie