Podobne artykuły

JUSTIN BIEBER ŚWIĘTUJE KOLEJNY SUKCES!

2019.01.31 23:02 | © Stars.pl

Niedawno okazało się, że praktycznie cała, nowa kolekcja ubrań Justina Biebera się wyprzedała! Wiele osób było przekonanych, że linia okaże się klapą, a okazało się, że Justin po raz kolejny osiągnął ogromny sukces!

Galeria fot. Instagram/drewhouse

Trzeba przyznać, że ubrania pochodzące z najnowszej kolekcji Justina Biebera okazały się hitem! Drew House cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów muzyka. Przypominamy jednak, że jeszcze niedawno, większość osób wróżyła muzykowi... porażkę!

Galeria fot. Instagram/drewhouse

Justin Bieber od lat słynie z noszenia dziwnych i jednocześnie niezwykle odważnych stylizacji. Często można było zobaczyć go w spodniach, które cudem trzymały się na jego... kolanach! Jego znakiem rozpoznawczym były charakterystyczne czapki i... rozciągnięte bluzy! Jedni kochali jego styl, a inni po prostu z niego żartowali. Nie da się jednak ukryć, że przez cały czas, wzbudzał ogromne zainteresowanie!

Galeria fot. Instagram/drewhouse

Ostatecznie Justin zdecydował się na wyciągnięcie ręki w kierunku fanów jego stylizacji i... stworzył własną kolekcję wyjątkowych ubrań! Muzyk nazwał ją Drew House.

Galeria fot. Instagram/drewhouse

Na samym początku wyłącznie fani Justina byli pozytywnie nastawieni do jego nowej kolekcji. Niestety pomimo tego, że jest ich naprawdę wielu, sami Beliebers z pewnością nie wystarczyliby żeby marka stworzona przez Biebera odniosła sukces na całym świecie.

Galeria fot. Instagram/drewhouse

Pod koniec 2018 roku, Justin stworzył na Instagramie specjalny profil dla Drew House. Przez kolejne miesiące regularnie wrzucał na niego fotki z najnowszymi produktami. Jednak pomimo tego, że zareklamował profil również na własnym Instagramie, którego obserwuje ponad 100 milionów użytkowników, profil marki Drew House zaobserwowało wyłącznie 165 tysięcy użytkowników.

Trzeba przyznać, że był to naprawdę marny wynik i większość osób zaczęła zakładać, że kolekcja Justina okaże się klapą.

Jednak kiedy Justin zdecydował się w końcu na uruchomienie sprzedaży, praktycznie cała pierwsza partia ubrań wyprzedała się w mgnieniu oka!

Według nas w kolekcji Justina nie ma jednak niczego wyjątkowego, a gama kolorystyczna jest... niezwykle uboga! Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem - musicie lubić żółty, czerwony, khaki oraz... beż!

Jak Wam się podoba kolekcja Justina? Myślicie, że marka ma szanse na przetrwanie?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie