Podobne artykuły

JUSTIN BIEBER ŚWIĘTUJE KOLEJNY SUKCES!

2019.01.31 23:02 | © Stars.pl

Niedawno okazało się, że praktycznie cała, nowa kolekcja ubrań Justina Biebera się wyprzedała! Wiele osób było przekonanych, że linia okaże się klapą, a okazało się, że Justin po raz kolejny osiągnął ogromny sukces!

Galeria fot. Instagram/drewhouse

Trzeba przyznać, że ubrania pochodzące z najnowszej kolekcji Justina Biebera okazały się hitem! Drew House cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów muzyka. Przypominamy jednak, że jeszcze niedawno, większość osób wróżyła muzykowi... porażkę!

Czytaj też: JUSTIN BIEBER PODEKSCYTOWANY NOWYM DOMEM

Galeria fot. Instagram/drewhouse

Justin Bieber od lat słynie z noszenia dziwnych i jednocześnie niezwykle odważnych stylizacji. Często można było zobaczyć go w spodniach, które cudem trzymały się na jego... kolanach! Jego znakiem rozpoznawczym były charakterystyczne czapki i... rozciągnięte bluzy! Jedni kochali jego styl, a inni po prostu z niego żartowali. Nie da się jednak ukryć, że przez cały czas, wzbudzał ogromne zainteresowanie!

Galeria fot. Instagram/drewhouse

Ostatecznie Justin zdecydował się na wyciągnięcie ręki w kierunku fanów jego stylizacji i... stworzył własną kolekcję wyjątkowych ubrań! Muzyk nazwał ją Drew House.

Czytaj też: JUSTIN I HAILEY BIEBER ZNOWU KŁÓCĄ SIĘ NA ULICY

Galeria fot. Instagram/drewhouse

Na samym początku wyłącznie fani Justina byli pozytywnie nastawieni do jego nowej kolekcji. Niestety pomimo tego, że jest ich naprawdę wielu, sami Beliebers z pewnością nie wystarczyliby żeby marka stworzona przez Biebera odniosła sukces na całym świecie.

Galeria fot. Instagram/drewhouse

Pod koniec 2018 roku, Justin stworzył na Instagramie specjalny profil dla Drew House. Przez kolejne miesiące regularnie wrzucał na niego fotki z najnowszymi produktami. Jednak pomimo tego, że zareklamował profil również na własnym Instagramie, którego obserwuje ponad 100 milionów użytkowników, profil marki Drew House zaobserwowało wyłącznie 165 tysięcy użytkowników.

Czytaj też: JUSTIN BIEBER PRZEPRASZA ZA ŻART O CIĄŻY HAILEY

Trzeba przyznać, że był to naprawdę marny wynik i większość osób zaczęła zakładać, że kolekcja Justina okaże się klapą.

Jednak kiedy Justin zdecydował się w końcu na uruchomienie sprzedaży, praktycznie cała pierwsza partia ubrań wyprzedała się w mgnieniu oka!

Czytaj też: JUSTIN I HAILEY BIEBER POSPIESZYLI SIĘ ZE ŚLUBEM?!

Według nas w kolekcji Justina nie ma jednak niczego wyjątkowego, a gama kolorystyczna jest... niezwykle uboga! Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem - musicie lubić żółty, czerwony, khaki oraz... beż!

Jak Wam się podoba kolekcja Justina? Myślicie, że marka ma szanse na przetrwanie?

Czytaj też: SHAWN MENDES PRZYGOTOWUJE SIĘ DO POJEDYNKU Z BIEBEREM

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie