Podobne artykuły

CÓRKA PINK UCZY SIĘ STRZELAĆ Z KARABINU!

2019.02.01 10:03 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie partner Pink wywołał... ogromny skandal! Mężczyzna opublikował w sieci filmik, na którym można zauważyć ich 7-letnią córkę strzelającą z prawdziwego karabinu!

Galeria

Przypominamy, że wokalistka wychowuje córeczkę wraz ze swoim mężem - Carey Hart. Nie byłoby w tym praktycznie niczego dziwnego, gdyby nie wyszło na jaw, że 7-latka za pozwoleniem rodziców strzela z prawdziwego karabinu! Podobno dziewczynka uczyła się strzelania od 3 roku życia i obecnie dobrze wie jak poprawnie obchodzić się z bronią!

Galeria

Nie da się jednak ukryć, że nagranie, na którym mogliśmy zobaczyć córeczkę Pink strzelającą z broni, z pewnością podniosło temperaturę na Instagramie.

Galeria

Może ustrzelić 12-calowy talerz z 30 jardów. Rozpoczęła naukę strzelania w wieku 3 lat. Do wiadomości, żadne z nas nie poluje, po prostu cieszymy się strzelaniem dla sportu. Wychowuję dzieci ze znajomością broni palnej, jak sobie z nią radzić, strzelać, przechowywać je i unikać w rękach niewykształconych osób. #wiedza to potęga - napisał mąż wokalistki

Niestety jego argumentacja nie przekonała wielbicieli wokalistki. Jednak pomimo tego, że wielbiciele piosenkarki chwalili jej męża, w amerykańskich mediach bardzo szybko został ostro skrytykowany.

Ja nauczyłem strzelać moją córkę, gdy miała 10 lat, nie polujemy i ona uwielbia strzelanie, wie, że to fajny sport. Nie jest ignorantką, więc wie, że źli ludzie używają nielegalnej broni do złych rzeczy

To uczy szacunku do broni, bo to nie zabawka, trzeba umieć się z nią obchodzić - pisali internauci

Myślicie, że 7-letnia dziewczynka faktycznie powinna już umieć obchodzić się z karabinem?

Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie