Podobne artykuły

CÓRKA PINK UCZY SIĘ STRZELAĆ Z KARABINU!

2019.02.01 10:03 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie partner Pink wywołał... ogromny skandal! Mężczyzna opublikował w sieci filmik, na którym można zauważyć ich 7-letnią córkę strzelającą z prawdziwego karabinu!

Galeria

Przypominamy, że wokalistka wychowuje córeczkę wraz ze swoim mężem - Carey Hart. Nie byłoby w tym praktycznie niczego dziwnego, gdyby nie wyszło na jaw, że 7-latka za pozwoleniem rodziców strzela z prawdziwego karabinu! Podobno dziewczynka uczyła się strzelania od 3 roku życia i obecnie dobrze wie jak poprawnie obchodzić się z bronią!

Czytaj też: JENNIFER LOPEZ I ALEX RODRIGUEZ ODWOŁAJĄ ŚLUB?!

Galeria

Nie da się jednak ukryć, że nagranie, na którym mogliśmy zobaczyć córeczkę Pink strzelającą z broni, z pewnością podniosło temperaturę na Instagramie.

Galeria

Może ustrzelić 12-calowy talerz z 30 jardów. Rozpoczęła naukę strzelania w wieku 3 lat. Do wiadomości, żadne z nas nie poluje, po prostu cieszymy się strzelaniem dla sportu. Wychowuję dzieci ze znajomością broni palnej, jak sobie z nią radzić, strzelać, przechowywać je i unikać w rękach niewykształconych osób. #wiedza to potęga - napisał mąż wokalistki

Czytaj też: SCOTT DISICK OŚWIADCZY SIĘ SOFII RICHIE?

Niestety jego argumentacja nie przekonała wielbicieli wokalistki. Jednak pomimo tego, że wielbiciele piosenkarki chwalili jej męża, w amerykańskich mediach bardzo szybko został ostro skrytykowany.

Ja nauczyłem strzelać moją córkę, gdy miała 10 lat, nie polujemy i ona uwielbia strzelanie, wie, że to fajny sport. Nie jest ignorantką, więc wie, że źli ludzie używają nielegalnej broni do złych rzeczy

Czytaj też: Iwona Węgrowska rozstała się z partnerem.

To uczy szacunku do broni, bo to nie zabawka, trzeba umieć się z nią obchodzić - pisali internauci

Myślicie, że 7-letnia dziewczynka faktycznie powinna już umieć obchodzić się z karabinem?

Czytaj też: Adwokat kobiety oskarżającej Bieniuka przedstawił jej stanowisko.

Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie