Podobne artykuły

KOURTNEY KARDASHIAN POKAZAŁA STANIK!

2019.02.01 12:04 | © Stars.pl

Wszystko wskazuje na to, że Kourtney Kardashian zdecydowała się na powrót do randkowania! Jednak czy przezroczyste bluzki są dobrym sposobem na poderwanie faceta?

Galeria fot. Instagram/kourtneykardash

Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie, Kourtney Kardashian stała się wyjątkowo rozrywkową celebrytką! Praktycznie zaraz po rozstaniu z Younesem Bendjimą życie Kardashianki nabrało całkowicie nowego tempa!

Czytaj też: CÓRKA KOURTNEY KARDASHIAN PIERWSZY RAZ U FRYZJERA!

Galeria fot. Instagram/kourtneykardash

Przypominamy, że praktycznie wszystkie media od kilku tygodni pisały, że Kardashianka znalazła sobie w końcu nowego partnera! Nowym chłopakiem Kourtney miał być podobno prawie o 20 lat młodszy model Luka Sabbat!

Galeria fot. Instagram/kourtneykardash

Bardzo szybko wyszło jednak, że celebrytka i model nie nadają na tych samych falach. Media bardzo szybko zaczęły pisać, że Kourtney porzuciła modela dla nowego kochanka!

Czytaj też: KOURTNEY KARDASHIAN CHCE URODZIĆ KOLEJNE DZIECKO

Wszystko wskazywało na to, że nowym wybrankiem Kardashianki jest... Dakota Duron! Jakiś czas temu para została przyłapana przez paparazzi, kiedy wspólnie opuszczali Malibu hot spot.

Okazuje się jednak, że Kardashianka nie zamierza ograniczać swoich wyjść wyłącznie do spotkań z facetami! W ostatnim czasie fotoreporterzy przyłapali celebrytkę na spotkaniu ze Stephanie Shepherd, która nie tylko przyjaźni się z Kourtney, ale od jakiegoś czasu jest również asystentką jej siostry - Kim Kardashian!

Czytaj też: SCOTT DISICK WYZNAŁ MIŁOŚĆ KOURTNEY KARDASHIAN

Ciekawy jest jednak fakt, że Kourtney, pewnie jako jedyna z sióstr, do tej pory nosi... stanik! Przypominamy, że reszta już jakiś czas temu zdecydowała się na porzucenie tej "przestarzałej" części garderoby...

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie