Podobne artykuły

WIEMY DLACZEGO SELENA UNIKA JUSTINA BIEBERA!

2019.02.01 19:02 | © Stars.pl

Od dłuższego czasu wiadomo, że Selena Gomez stara się obecnie zrobić wszystko, co w jej mocy, żeby w jej życiu ponownie nie pojawiły się osoby, które mogłyby negatywnie wpłynąć na jej stan psychiczny. To właśnie z tego powodu, artystka od prawie roku stara się unikać swojego byłego - Justina Biebera! Myślicie, że gwiazda ma do niego żal?

Galeria fot. Instagram/selenagomez

Przypominamy, że Justin Bieber i Selena Gomez rozstali się na początku 2018 roku. Z pewnością większość fanów nawet nie pomyślała, że może to być ich ostateczne rozstanie! Tym razem nie ma praktycznie żadnych szans na powrót. Justin ożenił się z Hailey Baldwin, a Selena... robi co może, żeby się z nimi nie spotkać! Niedawno wyszło na jaw, że gwiazda zerwała kontakt z Justinem nie bez powodu!

Galeria fot. Instagram/selenagomez

W towarzystwie gwiazd show-biznesu, bardzo rzadko zdarza się, żeby zakończenie związku było jednocześnie zakończeniem całej znajomości. W większości przypadków, celebryci starają się jednak zachować dobre relacje po rozstaniu. U Justina i Seleny, sytuacja wygląda jednak zupełnie inaczej! Okazuje się, że artystka specjalnie odcięła się od byłego chłopaka i postanowiła nie odbierać od niego telefonów.

Galeria

Przyjaciele Seleny wyznają, że odcięcie sie od osób, które kiedyś wyrządziły jej krzywdę, jest jednym z najważniejszych punktów terapii gwiazdy. Do tego grona należy oczywiście Justin Bieber! Przypominamy, że artyści zaczęli spotykać się w 2010 roku.

Selena skupia się na zdrowiu fizycznym i psychicznym. Nie uważa już, że jedynie leki, którymi walczyła z toczniem, mogą rozwiązać jej problemy. Ma bardziej holistyczne podejście do ogólnego zdrowia. Unika też ludzi, którzy doprowadzali ją do depresji w przeszłości - jak jej byłego, Justina Biebera. - możemy przeczytać

Wszystko wskazuje więc na to, że Selena i Justin najprawdopodobniej już więcej się nie spotkają. Fani tego związku nie powinni więc liczyć na ich powrót do siebie, bo artyści zostawili już tę część życia za sobą.

Według Was są teraz bardziej szczęśliwi?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie