Podobne artykuły

WIEMY DLACZEGO SELENA UNIKA JUSTINA BIEBERA!

2019.02.01 19:02 | © Stars.pl

Od dłuższego czasu wiadomo, że Selena Gomez stara się obecnie zrobić wszystko, co w jej mocy, żeby w jej życiu ponownie nie pojawiły się osoby, które mogłyby negatywnie wpłynąć na jej stan psychiczny. To właśnie z tego powodu, artystka od prawie roku stara się unikać swojego byłego - Justina Biebera! Myślicie, że gwiazda ma do niego żal?

Galeria fot. Instagram/selenagomez

Przypominamy, że Justin Bieber i Selena Gomez rozstali się na początku 2018 roku. Z pewnością większość fanów nawet nie pomyślała, że może to być ich ostateczne rozstanie! Tym razem nie ma praktycznie żadnych szans na powrót. Justin ożenił się z Hailey Baldwin, a Selena... robi co może, żeby się z nimi nie spotkać! Niedawno wyszło na jaw, że gwiazda zerwała kontakt z Justinem nie bez powodu!

Czytaj też: JENNIFER LOPEZ CHWALI SIĘ LISTEM OD BARACKA OBAMY

Galeria fot. Instagram/selenagomez

W towarzystwie gwiazd show-biznesu, bardzo rzadko zdarza się, żeby zakończenie związku było jednocześnie zakończeniem całej znajomości. W większości przypadków, celebryci starają się jednak zachować dobre relacje po rozstaniu. U Justina i Seleny, sytuacja wygląda jednak zupełnie inaczej! Okazuje się, że artystka specjalnie odcięła się od byłego chłopaka i postanowiła nie odbierać od niego telefonów.

Galeria

Przyjaciele Seleny wyznają, że odcięcie sie od osób, które kiedyś wyrządziły jej krzywdę, jest jednym z najważniejszych punktów terapii gwiazdy. Do tego grona należy oczywiście Justin Bieber! Przypominamy, że artyści zaczęli spotykać się w 2010 roku.

Czytaj też: JUSTIN TIMBERLAKE NAPISAŁ LIST MIŁOSNY

Selena skupia się na zdrowiu fizycznym i psychicznym. Nie uważa już, że jedynie leki, którymi walczyła z toczniem, mogą rozwiązać jej problemy. Ma bardziej holistyczne podejście do ogólnego zdrowia. Unika też ludzi, którzy doprowadzali ją do depresji w przeszłości - jak jej byłego, Justina Biebera. - możemy przeczytać

Wszystko wskazuje więc na to, że Selena i Justin najprawdopodobniej już więcej się nie spotkają. Fani tego związku nie powinni więc liczyć na ich powrót do siebie, bo artyści zostawili już tę część życia za sobą.

Czytaj też: RODZINA MAC MILLERA ODZIEDZICZYŁA FORTUNĘ!

Według Was są teraz bardziej szczęśliwi?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie