Podobne artykuły

PETE DAVIDSON BAWI SIĘ Z KANYE WESTEM!

2019.02.01 16:01 | © Stars.pl

Wszystko wskazuje na to, że Pete Davidson dołączył już do grona pierwszoligowych gwiazd Ameryki! W ostatnim czasie został przyłapany na imprezie Kida Cudi'ego, gdzie bawił się z... Kanye Westem i jego żoną! Wiedzieliście, że komik ma takich znajomych?

Galeria

Trzeba przyznać, że Pete całkiem nieźle radzi sobie w show-biznesie! Pomimo tego, że jeszcze niedawno wszystko wskazywało na to, że związanie się z Arianą Grande jest szczytem jego możliwości, udowodnił, że potrafi osiągnąć o wiele więcej! Świetnym dowodem jest najnowsza fotka z Kanye Westem!

Czytaj też: PETE DAVIDSON USUNĄŁ TATUAŻ, KTÓRY ZROBIŁ Z ARIANĄ GRANDE!

Galeria

Przypominamy, że jeszcze niedawno komik straszył fanów, że... popełni samobójstwo! Najwidoczniej tamten etap ma już za sobą i teraz ma się świetnie. Do tej pory możemy przecież oglądać jego nowe stand upy, których bohaterką dalej jest... Ariana! Czyżby do tej pory próbował promować się na jej popularności?

Galeria

Okazuje się jednak, że wie również jak dobrze spędzić wolny czas! Niedawno komik świetnie bawił się na imprezie urodzinowej Kida Cudi'ego! Pete spędził ten wieczór między innymi z Kanye Westem i jgo żoną - Kim Kardashian! Jesteście ciekawi jak w ogóle się tam pojawił? Najprawdopodobniej jest o wiele bardziej rozpoznawalny w towarzystwie, niż mogłoby się wydawać!

Czytaj też: PETE DAVIDSON ZNOWU RANDKUJE!

Kim Kardashian oczywiście nie mogła się powstrzymać przed opublikowaniem w sieci fotorelacji z imprezy. Ciekawe co na to Ariana Grande! Pamiętacie jeszcze jak niedawno kłóciła się na Twitterze z Kanye Westem?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie