Podobne artykuły

ANGELINA JOLIE I BRAD PITT SIĘ POGODZILI?!

2019.02.01 22:07 | © Stars.pl

Aktorzy już od dłuższego czasu walczą z sobą w sądzie. Okazuje się jednak, że w końcu znalazło się coś, co ich pogodziło! Jesteście ciekawi co to takiego?

Galeria

Wszystko wskazuje na to, że pomimo rozwodu, aktorzy do tej pory są w stanie dogadać się w tej kwestii! Co najlepsze, nie chodzi ani o majątek, ani o ich wspólne dzieci! Angelinę i Brada pogodziło... wino!

Czytaj też: ANGELINA JOLIE TO WREDNA S*KA?

Galeria

Przypominamy, że kiedy jeszcze Brad i Angelina byli przykładnym małżeństwem, sprawili sobie prywatną winiarnię! W ubiegły wtorek Miraval wydała oficjalne oświadczenie, że w najbliższym czasie wypuści nowe wino!

Galeria

Sprzedaż Studio by Miraval ruszy 5 marca! Dowiedzieliśmy się, że jest to mieszanka winogron Grenache, Rolle, Cinsault oraz Tibouren, które rosną na terenie należącym do Jolie i Pitta. Okazuj się również, że wyjątkowa nazwa nowego wina pochodzi od... przeszłości obiektu, w którym obecnie znajduje się winnica! Kilka lat temu mieściło się tam studio nagraniowe, w którym nagrywały światowej sławy zespoły - między innymi Pink Floyd, czy AC/DC.

Czytaj też: BRAD PITT BOI SIĘ O SWOJE DZIECI

Brad i Angelina weszli w posiadanie winiarni jeszcze w 2014 roku. Jednak kiedy zaledwie dwa lata później fani dowiedzieli się, że para zamierza wziąć rozwód, wszyscy byli przekonani, że winnica zostanie wystawiona na sprzedaż. Niedawno wyszło jednak na jaw, że aktorzy postanowili ją zachować.

Spodziewaliście się, że pogodzi ich akurat wino?

Czytaj też: WYCHUDZONA ANGELINA JOLIE

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie