Podobne artykuły

Meghan i Harry na spotkaniu z poddanymi!

2019.02.02 09:14 | © Stars.pl

Książe Harry wraz z małżonką cały czas wykonują swoje obowiązki i mimo zaawansowanej ciąży Meghan nie zwalniają tempa. Meghan podczas każdego wyjścia wygląda pięknie i nie dają po sobie poznać, że ma jakiekolwiek dolegliwości ciążowe.

Galeria East News

Tym razem para wybrała się do Bristolu, gdzie dość mocno sypał śnieg. Nie przeszkodziło to jednak Książęcej parze w spotkaniu z poddanymi. Wszyscy z zaciekawianiem przyglądali się zwłaszcza Meghan i jej ciążowemu brzuchowi. Para chętnie pozowała do zdjęć ze zgromadzonymi ludźmi, a na widok dzieci Meghan i Harry bardzo się cieszyli i chętnie zamieniali z nimi kilka zdań.

Czytaj też: Meghan urodziła?!

Galeria Stephen Lock / i-Images / *Stephen Lock / i-Images/i-images/East News

Mimo donosów od zagranicznej prasy, że Meghan ma bardzo ciężki charakter i przez nią są same niesnaski na dworze królewskim każde publiczne wyjście temu zaprzecza. Księżna jest zawsze uśmiechnięta, chętnie podchodzi do ludzi, robi sobie z nimi zdjęcia, i wręcz tryska dobrą energią.

Galeria REX/Shutterstock / Rex Features/East News

Czyżby to wszystko pod publiczkę?

Czytaj też: Meghan i Harry nie chcą mieszkać obok Williama i Kate? Wyprowadzają się z Pałacu Kensington.

Galeria Tim Rooke/REX/Shutterstock / Rex Features/East News Więcej: http://www.plotek.pl/plotek/51,154063,24421225.html

Na wizytę w Bristolu, Meghan wybrała czarny płaszcz za kolano, kozaki w kolorze ciemnej zieleni do tego torebkę w tym samym odcieniu i zwiewna sukienkę do połowy łydek wystającą delikatnie spod płaszcza. Mimo złej pogody para wyglądała na bardzo szczęśliwą i radosną. Widać, że uwielbiają przebywać w swoim towarzystwie i wychodzić do ludzi.

Galeria Tim Rooke/REX/Shutterstock / Rex Features/East News

Ich reakcja na widok dzieci rozczula. Widać, że Meghan i Harry będą dobrymi rodzicami a swojego dziecka wyczekują z niecierpliwością.

Czytaj też: POLAK NAWOŁYWAŁ DO ZABÓJSTWA KSIĘCIA HARRY'EGO

Co myślicie?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie