Podobne artykuły

Meghan i Harry na spotkaniu z poddanymi!

2019.02.02 09:14 | © Stars.pl

Książe Harry wraz z małżonką cały czas wykonują swoje obowiązki i mimo zaawansowanej ciąży Meghan nie zwalniają tempa. Meghan podczas każdego wyjścia wygląda pięknie i nie dają po sobie poznać, że ma jakiekolwiek dolegliwości ciążowe.

Tym razem para wybrała się do Bristolu, gdzie dość mocno sypał śnieg. Nie przeszkodziło to jednak Książęcej parze w spotkaniu z poddanymi. Wszyscy z zaciekawianiem przyglądali się zwłaszcza Meghan i jej ciążowemu brzuchowi. Para chętnie pozowała do zdjęć ze zgromadzonymi ludźmi, a na widok dzieci Meghan i Harry bardzo się cieszyli i chętnie zamieniali z nimi kilka zdań.

Mimo donosów od zagranicznej prasy, że Meghan ma bardzo ciężki charakter i przez nią są same niesnaski na dworze królewskim każde publiczne wyjście temu zaprzecza. Księżna jest zawsze uśmiechnięta, chętnie podchodzi do ludzi, robi sobie z nimi zdjęcia, i wręcz tryska dobrą energią.

Czyżby to wszystko pod publiczkę?

Na wizytę w Bristolu, Meghan wybrała czarny płaszcz za kolano, kozaki w kolorze ciemnej zieleni do tego torebkę w tym samym odcieniu i zwiewna sukienkę do połowy łydek wystającą delikatnie spod płaszcza. Mimo złej pogody para wyglądała na bardzo szczęśliwą i radosną. Widać, że uwielbiają przebywać w swoim towarzystwie i wychodzić do ludzi.

Ich reakcja na widok dzieci rozczula. Widać, że Meghan i Harry będą dobrymi rodzicami a swojego dziecka wyczekują z niecierpliwością.

Co myślicie?

Galeria East News Galeria Stephen Lock / i-Images / *Stephen Lock / i-Images/i-images/East News Galeria REX/Shutterstock / Rex Features/East News Galeria Tim Rooke/REX/Shutterstock / Rex Features/East News Więcej: http://www.plotek.pl/plotek/51,154063,24421225.htmlGaleria Tim Rooke/REX/Shutterstock / Rex Features/East News
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie