Podobne artykuły

TEKASHI69 WYJDZIE Z WIĘZIENIA W WIEKU... 69 LAT!

2019.02.03 08:01 | © Stars.pl

Niedawno Tekashi69 stanął w końcu przed sądem! Nieoczekiwanie raper zdecydował się na przyznanie do wszystkich, stawianych mu zarzutów! Okazuje się, że wyjdzie z więzienia najwcześniej za... 47 lat!

Galeria fot. Instagram/6ix9ine0fficial

Portalowi TMZ udało się dotrzeć do najnowszego zapisu z rozprawy sądowej w sprawie rapera Tekashi69. Wszystko wskazuje na to, że jego współpraca z federalnymi jest już oficjalnie potwierdzona!

Galeria fot. Instagram/6ix9ine0fficial

Jeszcze w ubiegłym roku, muzykowi postawiono aż 9 zarzutów! Oskarżono go między innymi o udział w strzelaninie, liczne wymuszenia, czy nawet... posiadanie broni! Podczas rozprawy, raper nieoczekiwanie przyznał się do każdego z postawionych mu zarzutów!

Galeria fot. Instagram/6ix9ine0fficial

Portal TMZ informuje również, że wśród zarzutów postawionych raperowi, znalazła się również przynależność do gangu! Przypominamy, że wokalista dołączył do Nine Trey Bloods jeszcze jesienią 2017 roku!

Okazało się również, że muzyk był zamieszany w sprawę zabójstwa... innego rapera! Przypominamy, że w czerwcu 2018 roku, na nowojorskim Times Square miało dojść do zastrzelenia Chiefa Keefa. Na szczęście nie wszystko poszło zgodnie z planem i zamach na rapera się nie udał.

Zapłaciłem komuś, by strzelił do wroga gangu Nine Trey Bloods, żeby go wystraszyć. Chciałam tak utrzymać lub zwiększyć swoją pozycję w gangu. - wyznał w sądzie

Tekashi był oskarżony również o handel narkotykami! Podobno przez jakiś czas raper sprzedawał heroinę! Z doniesień wynika, że w samym 2017 roku udało mu się sprzedać aż kilogram tego narkotyku!

Raper przyznał się do wszystkich, stawianych mu zarzutów. W najlepszym wypadku będzie mógł opuścić więzienie za 47 lat. Obecnie ma... 22, więc najprawdopodobniej wyjdzie na wolność w wieku 69 lat! Przypadek?

Jest jednak nadzieja, że uda mu się opuścić zakład o wiele wcześniej. Przypominamy, że ostatecznie raper zdecydował się na współpracę z policją!

Wszystko wskazuje jednak na to, że wyrok, który zapadnie w jego sprawie, może być obecnie najmniejszym problemem. Nie od dziś wiadomo, że kiedy jeden z członków gangu decyduje się na współpracę z policją, inni próbują go uciszyć...

Polecane artykuły

Komentarze (7)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie