Podobne artykuły

TEKASHI69 WYJDZIE Z WIĘZIENIA W WIEKU... 69 LAT!

2019.02.03 08:01 | © Stars.pl

Niedawno Tekashi69 stanął w końcu przed sądem! Nieoczekiwanie raper zdecydował się na przyznanie do wszystkich, stawianych mu zarzutów! Okazuje się, że wyjdzie z więzienia najwcześniej za... 47 lat!

Galeria fot. Instagram/6ix9ine0fficial

Portalowi TMZ udało się dotrzeć do najnowszego zapisu z rozprawy sądowej w sprawie rapera Tekashi69. Wszystko wskazuje na to, że jego współpraca z federalnymi jest już oficjalnie potwierdzona!

Czytaj też: ŚWIĄTECZNE ZABAWY U BLAC CHYNY

Galeria fot. Instagram/6ix9ine0fficial

Jeszcze w ubiegłym roku, muzykowi postawiono aż 9 zarzutów! Oskarżono go między innymi o udział w strzelaninie, liczne wymuszenia, czy nawet... posiadanie broni! Podczas rozprawy, raper nieoczekiwanie przyznał się do każdego z postawionych mu zarzutów!

Galeria fot. Instagram/6ix9ine0fficial

Portal TMZ informuje również, że wśród zarzutów postawionych raperowi, znalazła się również przynależność do gangu! Przypominamy, że wokalista dołączył do Nine Trey Bloods jeszcze jesienią 2017 roku!

Czytaj też: Miley Cyrus pokazuje swój spalony dom!

Okazało się również, że muzyk był zamieszany w sprawę zabójstwa... innego rapera! Przypominamy, że w czerwcu 2018 roku, na nowojorskim Times Square miało dojść do zastrzelenia Chiefa Keefa. Na szczęście nie wszystko poszło zgodnie z planem i zamach na rapera się nie udał.

Zapłaciłem komuś, by strzelił do wroga gangu Nine Trey Bloods, żeby go wystraszyć. Chciałam tak utrzymać lub zwiększyć swoją pozycję w gangu. - wyznał w sądzie

Czytaj też: TEKASHI69 JEST... DAMSKIM BOKSEREM!

Tekashi był oskarżony również o handel narkotykami! Podobno przez jakiś czas raper sprzedawał heroinę! Z doniesień wynika, że w samym 2017 roku udało mu się sprzedać aż kilogram tego narkotyku!

Raper przyznał się do wszystkich, stawianych mu zarzutów. W najlepszym wypadku będzie mógł opuścić więzienie za 47 lat. Obecnie ma... 22, więc najprawdopodobniej wyjdzie na wolność w wieku 69 lat! Przypadek?

Czytaj też: EMINEM 11 LAT BEZ UŻYWEK

Jest jednak nadzieja, że uda mu się opuścić zakład o wiele wcześniej. Przypominamy, że ostatecznie raper zdecydował się na współpracę z policją!

Wszystko wskazuje jednak na to, że wyrok, który zapadnie w jego sprawie, może być obecnie najmniejszym problemem. Nie od dziś wiadomo, że kiedy jeden z członków gangu decyduje się na współpracę z policją, inni próbują go uciszyć...

Czytaj też: KIT HARINGTON ROZPŁAKAŁ SIĘ PRZED FANKĄ

Polecane artykuły

Komentarze (7)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie