Podobne artykuły

SHAKIRA TRACI WŁOSY

2019.02.03 10:03 | © Stars.pl

Shakira od lat słynie z burzy blond loków. Fryzura wokalistki stała się już jednym z jej znaków rozpoznawczych! Niedawno okazało się jednak, że artystka musiała skrócić włosy, ponieważ cierpi na poważną chorobę!

Galeria

Większość wielbicieli zazdrości swoim idolom praktycznie wszystkiego. Ludzie żyją w przekonaniu, że zamożne osoby nie muszą zmagać się praktycznie z żadnymi problemami. Niestety bardzo szybko wychodzi na jaw, że są to wyłącznie pozory! Nawet światowej sławy gwiazdy, na co dzień muszą radzić sobie z takimi samymi problemami jak my!

Czytaj też: SHAKIRA STANĘŁA PRZED SĄDEM!

Galeria

Przypominamy, że Shakira pokazywała na scenie swoją burzę loków, praktycznie od samego początku kariery. Pierwsze doniesienia o chorobie wokalistki, pojawiły się w zagranicznych mediach już kilka miesięcy temu. Wtedy jednak nikt nie zdawał sobie sprawy, że sytuacja jest aż tak poważna! Okazuje się, że Shakira może stracić włosy!

Galeria fot. Instagram/shakira

Wokalistka musiała skrócić włosy właśnie z powodu choroby. Niedawno fotoreporterzy przyłapali gwiazdę w Barcelonie i trzeba przyznać, że jej wygląd uległ ogromnej zmianie! Obecnie artystka nosi... boba do ramion! Nie został już nawet ślad po dawnej burzy loków!

Czytaj też: Anna Lewandowska traci cierpliwość do ciekawskich fanów!

Galeria fot. Instagram/shakira

Wszystko wskazuje na to, że wokalistka cierpi na łysienie plackowate. To właśnie z tego powodu, większość młodych ludzi traci włosy. Efektem choroby są liczne plamy, w większości pozbawione włosów. Możliwe również, że przyczyną utraty włosów u wokalistki jest po prostu... stres! Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie miała go całkiem sporo!

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie