Podobne artykuły

SHAKIRA TRACI WŁOSY

2019.02.03 10:03 | © Stars.pl

Shakira od lat słynie z burzy blond loków. Fryzura wokalistki stała się już jednym z jej znaków rozpoznawczych! Niedawno okazało się jednak, że artystka musiała skrócić włosy, ponieważ cierpi na poważną chorobę!

Większość wielbicieli zazdrości swoim idolom praktycznie wszystkiego. Ludzie żyją w przekonaniu, że zamożne osoby nie muszą zmagać się praktycznie z żadnymi problemami. Niestety bardzo szybko wychodzi na jaw, że są to wyłącznie pozory! Nawet światowej sławy gwiazdy, na co dzień muszą radzić sobie z takimi samymi problemami jak my!

Przypominamy, że Shakira pokazywała na scenie swoją burzę loków, praktycznie od samego początku kariery. Pierwsze doniesienia o chorobie wokalistki, pojawiły się w zagranicznych mediach już kilka miesięcy temu. Wtedy jednak nikt nie zdawał sobie sprawy, że sytuacja jest aż tak poważna! Okazuje się, że Shakira może stracić włosy!

Wokalistka musiała skrócić włosy właśnie z powodu choroby. Niedawno fotoreporterzy przyłapali gwiazdę w Barcelonie i trzeba przyznać, że jej wygląd uległ ogromnej zmianie! Obecnie artystka nosi... boba do ramion! Nie został już nawet ślad po dawnej burzy loków!

Wszystko wskazuje na to, że wokalistka cierpi na łysienie plackowate. To właśnie z tego powodu, większość młodych ludzi traci włosy. Efektem choroby są liczne plamy, w większości pozbawione włosów. Możliwe również, że przyczyną utraty włosów u wokalistki jest po prostu... stres! Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie miała go całkiem sporo!

Galeria Galeria Galeria fot. Instagram/shakiraGaleria fot. Instagram/shakira
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie