Podobne artykuły

CARDI B CHCE URODZIĆ OFFSETOWI KOLEJNE DZIECKO!

2019.02.03 12:04 | © Stars.pl

Zaledwie kilka tygodni temu, Cardi B wydała w sieci oficjalne oświadczenie, że rozstała się z Offsetem i zamierza złożyć pozew o rozwód. Wszystko wskazuje jednak na to, że raperka w końcu wybaczyła mężowi, bo... w najbliższym czasie zamierza starać się z nim o kolejne dziecko!

Galeria

Trzeba przyznać, że zawirowania w życiu niektórych gwiazd przerastają nawet nas! Życie miłosne Cardi B, zdecydowanie bardziej od prawdziwego życia, przypomina jedną wielką brazylijską telenowelę!

Czytaj też: ZDESPEROWANA KHLOE KARDASHIAN IDZIE POD NÓŻ

Galeria

Przypominamy, że wokalistka wyszła za Offseta trochę ponad rok temu. Przez ten czas do sieci trafiło wiele plotek o domniemanych zdradach rapera. Pomimo tego, Cardi zdecydowała się na urodzenie dziecka niewiernemu Offsetowi! Podobno zaraz po porodzie, raper stał się... idealnym mężem! Najprawdopodobniej jednak nie spodobało mu się bycie przykładnym facetem.

Galeria

W grudniu 2018 roku, wokalistka opublikowała w sieci filmik, na którym poinformowała fanów, że zamierza rozwieźć się z mężem. Dodała również, że wina nie leży po żadnej ze stron. Nieoficjalnie wiadomo jednak, że głównym powodem rozstania pary były liczne zdrady rapera.

Czytaj też: ARIANA GRANDE MARTWI SIĘ O ZDROWIE PSYCHICZNE FANÓW

Z najnowszych plotek wynika jednak, że Cardi B wybaczyła w końcu niewiernemu partnerowi i... zamierza w najbliższym czasie urodzić ukochanemu kolejne dziecko!

Trzeba przyznać, że w ciągu ostatnich miesięcy, Offset udowodnił wszystkim jak bardzo zależy mu na Cardi! Raper próbował robić wszystko, co w jego mocy, żeby tylko ukochana w końcu mu wybaczyła! W czasie ostatniej rozmowy z Entertainment Tonight raperka wyznała, że starania Offseta nie poszły na marne! Podobno niedawno do siebie wrócili! Wszystko wskazuje na to, że próbują obecnie naprawić zaistniałą sytuację, a priorytetem jest dla nich utrzymanie dobrych relacji w rodzinie.

Czytaj też: KOMU KYLIE JENNER ZAWDZIĘCZA FORTUNĘ?

Portal informuje również, że raperka zamierza w najbliższym czasie urodzić Offsetowi kolejne dziecko! Dowiedzieliśmy się również, że gwiazda chciałaby mieć... 4 albo 5 pociech!

Czy to możliwe, żeby taki kryzys ostatecznie wzmocnił ich relację?

Czytaj też: CARDI B W DRESIE I BEZ MAKIJAŻU

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie