Podobne artykuły

IRINA SHAYK POKAZAŁA POŚLADKI!

2019.02.03 16:45 | © Stars.pl

Irina Shayk należy do grona najpiękniejszych modelek świata. Niedawno po raz kolejny zdecydowała się na reklamowanie ukochanej marki! Trzeba przyznać, że pomimo wieku, jej sylwetka jest praktycznie idealna! Jesteście ciekawi jak wygląda 2 lata po ciąży?

Galeria fot. Instagram/irinashayk

Niewielu fanów wie, że Irina Shayk to w rzeczywistości Irina Walerjewna Szajchlisłamowa. Kariera Rosjanki rozpoczęła się, kiedy dziewczyna miała 19 lat. To właśnie wtedy zaczęła pracować jako modelka, w kilku Paryskich domach mody. W 2009 roku modelka podpisała swój pierwszy kontrakt - z agencją IMG, a zaledwie rok później, została wybrana na ambasadorkę marki Intimissimi, którą chętnie reprezentuje do dziś.

Czytaj też: KIM KARDASHIAN POKAZAŁA ŁAZIENKĘ

Galeria fot. Instagram/irinashayk

Modelka stała się popularna, głównie dzięki romansom z gwiazdami. Przypominamy, że przez 5 lat była partnerką Cristiano Ronaldo, a praktycznie zaraz po ich rozstaniu, związała się z Bradleyem Cooperem. Związek ze światowej sławy aktorem trwa do tej pory. W marcu 2017 roku, modelka urodziła mu córeczkę - Lea De Seine Shayk Cooper.

Galeria fot. Instagram/irinashayk

Pomimo tego, że modelka urodziła dziecko, bardzo szybko udało jej się wrócić do formy sprzed ciąży. Rozbierane fotki Iriny nie są już chyba jednak dla nikogo żadnym zaskoczeniem, bo regularnie pojawiają się również na Instagramowym profilu modelki.

Czytaj też: IRINA SHAYK POKAZAŁA SIOSTRĘ

Niedawno Irina zdecydowała się na opublikowanie w sieci kolejnej porcji zmysłowych fotek. Modelka ubrana jest na nich wyłącznie w bieliznę swojej ukochanej marki - Intimissimi.

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie