Podobne artykuły

LIAM PAYNE OSZALAŁ NA PUNKCIE NAOMI CAMPBELL!

2019.02.03 19:01 | © Stars.pl

Wszystko wskazuje na to, że plotki o tym, że Liam Payne i Naomi Campbell się spotykają, to faktycznie prawda! Jakiś czas temu do sieci trafiła informacja, która zszokowała chyba wszystkich fanów wokalisty i modelki!

Galeria firmy. Instagram/liampayne

Okazuje się jednak, że ani Liam ani Naomi nie zamierzają przejmować się dzielącą ich różnicą wieku. Informatorzy donoszą, że wokalista i modelka świetnie czują się w swoim towarzystwie! Spodziewaliście się tego po nich?

Czytaj też: SCOTT DISICK OŚWIADCZY SIĘ SOFII RICHIE?

Galeria firmy. Instagram/liampayne

Przypominamy, że cała sytuacja zaczęła się... na Instagramie! To właśnie za pośrednictwem tego serwisu, Liam Payne zaczął podrywać modelkę! Kilka dni później, fotoreporterom udało się zrobić im kilka fotek podczas pierwszej randki!

Galeria firmy. Instagram/naomi

Oboje wyglądali na niezwykle zadowolonych! Myślicie, że relacja Liama Payne'a i Naomi Campbell to tylko przelotny romans, czy jednak myślą o sobie o wiele bardziej poważnie?

Czytaj też: JORDYN WOODS JEST PRZEŚLADOWANA PRZEZ... RASISTÓW?!

Galeria firmy. Instagram/naomi

Liam uważa, że jest niesamowita i piękna. Powiedział, że ich intymny czas był oszałamiający. - zdradza jedno ze źródeł Metro

Ten sam informator jest przekonany, że Liam Payne totalnie oszalał na punkcie Naomi! Nic dziwnego, modelka przez wiele lat była uważana za najpiękniejszą kobietę na świecie!

Czytaj też: JORDYN WOODS KOCHA KYLIE JENNER

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie