Podobne artykuły

KSIĘŻNA KATE ZDRADZA SEKRET MŁODEGO WYGLĄDU!

2019.02.03 21:02 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że na twarzy Kate Middleton, ciężko doszukać się chociaż jednej, maleńkiej zmarszczki! Niedawno dowiedzieliśmy się jakim zabiegom poddaje się księżna, żeby jej cera zawsze wyglądała młodo i promiennie! Jesteście ciekawi, czy to zasługa botoksu?

Nie da się ukryć, że Kate Middleton uchodzi za jedną z najpiękniejszych kobiet świat. Urody z pewnością zazdrości jej większość kobiet, które wielkimi krokami zbliżają się do 40-stki. Internauci niedowierzają, że twarz księżnej naprawdę może być aż tak gładka bez pomocy chirurga plastycznego! Inni są przekonani, że księżna raz na jakiś czas funduje sobie popularny w dzisiejszych czasach botoks. Kate jednak nigdy nie potwierdziła tych doniesień. Zamiast tego wyznała fanom sekret swojej urody!

Ksieżna Kate wyznała, że jeszcze nigdy nie korzystała z usług chirurga plastycznego i nigdy nie miała okazji wypróbować coraz bardziej popularnego botoksu. Pomimo tego twarz Kate praktycznie każdego dnia wygląda idealnie! Przypominamy jednak, że księżna ma już 37-lat! Okazuje się, że cały sekret urody Kate Middleton tkwi w... naturze! Księżna od dłuższego czasu, regularnie używa specyfiku, który jest odpowiednikiem botuliny.

Niedawno wyszło na jaw, że księżna jest wielką fanką ziołowego botoksu! Od jakiegoś czasu coraz więcej koncernów kosmetycznych wypuszcza preparat na rynek. Substancję pozyskuje się z niezwykle rzadkiej rośliny - Acmella oleracea, która już od dłuższego czasu pojawia się w składzie wielu kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji twarzy. Nigdy wcześniej nie była jednak wykorzystywana do produkcji ziołowego botoksu.

Ogromną zaletą substancji jest to, że efekt jest bardzo zbliżony do tradycyjnego botoksu, jednak nie paraliżuje mięśni twarzy, a cera wygląda naturalnie i zdecydowanie młodziej.

Jesteście ciekawi, czy ulubiony preparat księżnej Kate faktycznie działa jak botoks?

Galeria fot. Instagram/katemiddletonphotosGaleria fot. Instagram/katemiddletonphotosGaleria fot. Instagram/katemiddletonphotosGaleria fot. Instagram/katemiddletonphotos
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie