Podobne artykuły

TEKASHI69 ZA KRATKAMI, A JEGO DZIEWCZYNA CHWALI SIĘ SEKSOWNYMI FOTKAMI!

2019.02.04 08:01 | © Stars.pl

Wszystko wskazuje na to, że Tekashi69 spędzi większość życia za kratkami. Jesteście ciekawi jak zareagowała jego ukochana, kiedy się o tym dowiedziała?

Galeria fot. Instagram/tekashi6ix9in

Przypominamy, że raper trafił do aresztu w listopadzie ubiegłego roku. Postawiono mu wtedy aż 9 zarzutów! Niedawno muzyk przyznał się między innymi do handlu narkotykami, napadu z bronią i... przynależności do gangu! W momencie zatrzymania, fani muzyka byli przekonani, że spędzi za kratkami całe życie!

Czytaj też: TEKASHI69 CZEKA DOŻYWOCIE?!

Galeria fot. Instagram/tekashi6ix9in

Szybko wyszło jednak na jaw, że raper znalazł możliwość wcześniejszego opuszczenia więzienia. Okazało się, że zdecydował się na współpracę z policją! Dowodem na to może być fakt, że przeniesiono go do aresztu, w którym przebywają głównie więźniowie współpracujący z federalnymi.

Galeria fot. Instagram/tekashi6ix9in

Nie da się ukryć, że warunki w nowym areszcie były zdecydowanie lepsze. Muzyk dostał nawet zgodę na zobaczenie się z ukochaną, która szybko pochwaliła się w sieci fotką z więzienia. Niestety wszystko wskazuje na to, że czar prysł i kobiecie nie zależy już tak bardzo na znajdującym się za kratkami raperze.

Czytaj też: Szpilka "chwali się", że potrzebował pomocy GOPRu...

Niedawno portalowi TMZ udało się dotrzeć do relacji z rozprawy przeciwko muzykowi. Z materiałów, które zdobyli wynika, że Tekashi69 przyznał się do wszystkich stawianych mu zarzutów i najprawdopodobniej spędzi w więzieniu co najmniej najbliższe 47 lat!

Pomimo tego, że przyszłość rapera nie wydaje się zbyt kolorowa, jego dziewczyna najwidoczniej już się tym nie przejmuje! W czasie, kiedy jej partner musi pogodzić się z wizją spędzenia najbliższych kilkudziesięciu lat za kratkami, ona najzwyczajniej w świecie pozuje do zdjęć w seksownej sukience!

Czytaj też: DZIEWCZYNA TEKASHI69 OPUBLIKOWAŁA FOTKĘ Z WIĘZIENIA!

Myślicie, że to już koniec ich związku?

 
 
 
Polecane artykuły

Komentarze (3)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie