Podobne artykuły

TEKASHI69 ZA KRATKAMI, A JEGO DZIEWCZYNA CHWALI SIĘ SEKSOWNYMI FOTKAMI!

2019.02.04 08:01 | © Stars.pl

Wszystko wskazuje na to, że Tekashi69 spędzi większość życia za kratkami. Jesteście ciekawi jak zareagowała jego ukochana, kiedy się o tym dowiedziała?

Przypominamy, że raper trafił do aresztu w listopadzie ubiegłego roku. Postawiono mu wtedy aż 9 zarzutów! Niedawno muzyk przyznał się między innymi do handlu narkotykami, napadu z bronią i... przynależności do gangu! W momencie zatrzymania, fani muzyka byli przekonani, że spędzi za kratkami całe życie!

Szybko wyszło jednak na jaw, że raper znalazł możliwość wcześniejszego opuszczenia więzienia. Okazało się, że zdecydował się na współpracę z policją! Dowodem na to może być fakt, że przeniesiono go do aresztu, w którym przebywają głównie więźniowie współpracujący z federalnymi.

Nie da się ukryć, że warunki w nowym areszcie były zdecydowanie lepsze. Muzyk dostał nawet zgodę na zobaczenie się z ukochaną, która szybko pochwaliła się w sieci fotką z więzienia. Niestety wszystko wskazuje na to, że czar prysł i kobiecie nie zależy już tak bardzo na znajdującym się za kratkami raperze.

Niedawno portalowi TMZ udało się dotrzeć do relacji z rozprawy przeciwko muzykowi. Z materiałów, które zdobyli wynika, że Tekashi69 przyznał się do wszystkich stawianych mu zarzutów i najprawdopodobniej spędzi w więzieniu co najmniej najbliższe 47 lat!

Pomimo tego, że przyszłość rapera nie wydaje się zbyt kolorowa, jego dziewczyna najwidoczniej już się tym nie przejmuje! W czasie, kiedy jej partner musi pogodzić się z wizją spędzenia najbliższych kilkudziesięciu lat za kratkami, ona najzwyczajniej w świecie pozuje do zdjęć w seksownej sukience!

Myślicie, że to już koniec ich związku?

 
 
 
Galeria fot. Instagram/tekashi6ix9inGaleria fot. Instagram/tekashi6ix9inGaleria fot. Instagram/tekashi6ix9in
Polecane artykuły

Komentarze (2)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie