Podobne artykuły

Natalia Kukulska nie wystąpi na koncercie „Artyści przeciw nienawiści”

2019.02.04 10:15 | © Stars.pl

Natalia Kukulska w rozmowie z Party.pl zdradziła dlaczego nie wystąpi na koncerki „Artyści przeciez nienawiści”. Jak się okazuje początkowo koncert miał się odbyć 20 lutego. Został jednak ostatecznie przesunięty na 27 lutego. Kukulska tłumaczy, że 20 lutego miała wolny termin i chciała wziąć udział w przedsięwzięciu zainicjowanym przez Dodę, jednak na 27 lutego ma zaplanowany urlop z rodziną i nie jest w stanie tego przełożyć.

Galeria www.instagram.com/natalia.kukulska

Artystka zapewnia jednak, że popiera idee koncertu i żałuje, że data koncertu się zmieniła. Natalia Kukulska trzyma kciuki i wspiera cała akcję. Natalia tłumaczy także artystów którzy odmówili wzięcia udziału w koncercie i że ich rozumie. Kukulska mówi, że liczy, że nie będą pojawiały się hejterskie komentarze i że to właśnie będzie świadectwem tego po co ten koncert jest.

Czytaj też: „Artyści przeciw nienawiści” trwa!

Galeria www.instagram.com/natalia.kukulska

No cóż rozumiemy Natalię, w końcu rodzina najważniejsza.

Galeria www.instagram.com/natalia.kukulska

Przypominamy:

Czytaj też: SCOTT DISICK OŚWIADCZY SIĘ SOFII RICHIE?

Galeria www.instagram.com/natalia.kukulska

Podczas 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz został na scenie zaatakowany nożem przez Stefana W. i w wyniku obrażeń zmarł dnia następnego po kilkugodzinnej operacji.

Po tym zdarzeniu Doda zauważyła, że świat jest pełen nienawiści i właściwie to przez wszystkich mowa nienawiści przemawia. Piosenka uzmysłowiła sobie, że takie zagrożenia są realne dla każdego artysty wychodzącego na scenę.

Czytaj też: SOFIA RICHIE NIE WYSTĄPI W SHOW KARDASHIANÓW!

W poniedziałek 14 stycznia „Królowa” na swoim instastory zaapelowała do kolegów z branży by wspólnie stworzyli coś wyjątkowego. Charytatywny koncert artyści przeciw nienawiści. W obliczu tragicznym wydarzeń fani Dody zachwycili się pomysłem swojej idolki. Pod postem piosenkarki w momencie było kilkaset komentarzy. Internauci oznaczali innych artystów i namawiali ich, by wspólnie z Doda zrobili coś tak ich zdaniem wspaniałego.

Na odzew nie trzeba było długo czekać. Dziś Gwiazda zebrała ponad 100 artystów chcących poprzeć idee i wziąć udział w koncercie. M.in. Halina Frąckowiak, Maryla Rodowicz, Bajm, Kasia Wilk, Marina Łuczenko itd.

Czytaj też: EMINEM 11 LAT BEZ UŻYWEK

Żeby nie było, że Doda tylko mówi, że sprzeciwia się hejtowi i nienawiści poszła o krok dalej. Artystka „wyciągnęła rękę” do Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej. Internauci „zawalili” obie Panie pytaniami, dotyczącymi przedsięwzięcia Dody, mianowicie czy dojdzie do pojednania i czy wezmą w nim udział.

Edyta Górniak odmówiła udziału w koncercie, natomiast Justyna Steczkowska wyraziła chęć wzięcia udziału w przedsięwzięciu Dody.

Czytaj też: „Artyści przeciw nienawiści” -Doda nie wystąpi?!

Koncert zapewne przejdzie do historii polskiej sceny muzycznej.

Wybieracie się na koncert zainicjowany przez Dodę?

Czytaj też: „Artyści przeciw nienawiści” to już dziś!!

Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie