Podobne artykuły

Izabela Janachowska na wakacjach

2019.02.04 11:00 | © Stars.pl

Widać, że Izabela rozkwita w ciąży i jest bardzo szczęśliwa. Mimo ogromu pracy jaki ma ze względu na swój ślubny biznes, Janachowska wraz z mężem wybrała się na wakacje do Dubaju. Jak widać to jeden z najczęściej wybieranych kierunków przez Polskie Gwiazdy. Przypominamy, że w Dubaju odpoczywa też Ilona Ostrowska ze swoją 13 letnią córką.

Galeria www.instagram.com/izabelajanachowska

Izabela z mężem wybrali popularny w Dubaju hotel „Burj Al Arab”. Hotel jest jednym z najdroższych miejsc w Dubaju. Janachowska jednak nie musi się o to martwić, bo jej mąż jest milionerem. Janachowska zapowiedziała, że będzie relacjonowała wakacje na instagramie i nie rzucała słów na wiatr. Pochwaliła się hotelem i pokazała zdjęcia na tle hotelu w czerwonej ale luźnej sukience.

Czytaj też: Varius Manx nie wpuszczono do USA!

Galeria www.instagram.com/izabelajanachowska

Tancerka wybiera raczej luźne kreacje w których nie widać ciążowych kształtów. Izabela na co dzień bardzo dużo pracuje, więc odpoczynek na pewno dobrze jej zrobi.

Galeria www.instagram.com/izabelajanachowska

Izabela Janachowska zyskała popularność po udziale w programie „Taniec z Gwiazdami”. Tańczyła m.in. z Radosławem Majdanem, Przemysławem Saletą i Rafałem Brzozowskim. Izabela skradła serce widzów i od czasu „Tańca z Gwiazdami” sama stała się Gwiazdą.

Czytaj też: Fit Lovers mógł się udusić!

Galeria www.instagram.com/izabelajanachowska

W 2015 roku otworzyła blog o tematyce ślubnej „Wedding Dream by Izabela Janachowska”. Jest teraz prawdziwą ekspertka od ślubów, a przyszłe Panny młode chętnie korzystają z rad Janachowskiej. W 2014 roku wyszła za mąż za milionera Krzysztofa Jabłońskiego. Niektórzy zarzucali Izie, że wyszła za mąż dla pieniędzy za mężczyznę o 27 lat starszego od siebie. Te plotki urwały się, gdy na jaw wyszło, że Janachwoska przed ślubem podpisała intercyzę.

Galeria www.instagram.com/izabelajanachowska

Ta zapewnia Izie m.in. 10 tys. zł. Kieszonkowego miesięcznie na własne zachcianki. Jak informował „Super express” Iza co miesiąc dostaje od Krzysia 10 tys. zł na zabiegi upiększające i drobne wydatki. Do tego spełnia jej wszystkie zachcianki. Kupuje wszystko, czego zapragnie: markowe ciuchy, samochody, wycieczki.

Czytaj też: Szok! Górniak zgadza się z Dodą!

Janachowska jednak nie była tylko „żoną bogatego męża”, ale sama ciężko pracowała. Prowadzi programy w stacji TVN Style i TLC, a także stworzyła swoją kolekcję sukien ślubnych.

Mimo, iż często w wywiadach mówiła, że na razie nie chce mieć dzieci, ostatnio poinformowała na instagramie i facebooku, że spodziewa się dziecka: Jesteśmy najszczęśliwsi na świecie, że sami możemy podzielić się z Wami radością która nas przepełnia już od kilku miesięcy. Wiosna tego roku, dokładnie w 7 rocznice naszej miłości przyjdzie na świat wymarzone i tak wyczekane przez nas maleństwo! Szalejemy z ekscytacji i nie możemy się tych nowych wyzwań i ogromu miłości doczekać! Trzymajcie kciuki za naszą 3

Czytaj też: Meghan wściekła na Królową Elżbietę!

Zaczerpnęlibyście trochę promieni słonecznych w Dubaju?

Polecane artykuły

Komentarze (2)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie