Podobne artykuły

Izabela Janachowska na wakacjach

2019.02.04 11:00 | © Stars.pl

Widać, że Izabela rozkwita w ciąży i jest bardzo szczęśliwa. Mimo ogromu pracy jaki ma ze względu na swój ślubny biznes, Janachowska wraz z mężem wybrała się na wakacje do Dubaju. Jak widać to jeden z najczęściej wybieranych kierunków przez Polskie Gwiazdy. Przypominamy, że w Dubaju odpoczywa też Ilona Ostrowska ze swoją 13 letnią córką.

Izabela z mężem wybrali popularny w Dubaju hotel „Burj Al Arab”. Hotel jest jednym z najdroższych miejsc w Dubaju. Janachowska jednak nie musi się o to martwić, bo jej mąż jest milionerem. Janachowska zapowiedziała, że będzie relacjonowała wakacje na instagramie i nie rzucała słów na wiatr. Pochwaliła się hotelem i pokazała zdjęcia na tle hotelu w czerwonej ale luźnej sukience.

Tancerka wybiera raczej luźne kreacje w których nie widać ciążowych kształtów. Izabela na co dzień bardzo dużo pracuje, więc odpoczynek na pewno dobrze jej zrobi.

Izabela Janachowska zyskała popularność po udziale w programie „Taniec z Gwiazdami”. Tańczyła m.in. z Radosławem Majdanem, Przemysławem Saletą i Rafałem Brzozowskim. Izabela skradła serce widzów i od czasu „Tańca z Gwiazdami” sama stała się Gwiazdą.

W 2015 roku otworzyła blog o tematyce ślubnej „Wedding Dream by Izabela Janachowska”. Jest teraz prawdziwą ekspertka od ślubów, a przyszłe Panny młode chętnie korzystają z rad Janachowskiej. W 2014 roku wyszła za mąż za milionera Krzysztofa Jabłońskiego. Niektórzy zarzucali Izie, że wyszła za mąż dla pieniędzy za mężczyznę o 27 lat starszego od siebie. Te plotki urwały się, gdy na jaw wyszło, że Janachwoska przed ślubem podpisała intercyzę.

Ta zapewnia Izie m.in. 10 tys. zł. Kieszonkowego miesięcznie na własne zachcianki. Jak informował „Super express” Iza co miesiąc dostaje od Krzysia 10 tys. zł na zabiegi upiększające i drobne wydatki. Do tego spełnia jej wszystkie zachcianki. Kupuje wszystko, czego zapragnie: markowe ciuchy, samochody, wycieczki.

Janachowska jednak nie była tylko „żoną bogatego męża”, ale sama ciężko pracowała. Prowadzi programy w stacji TVN Style i TLC, a także stworzyła swoją kolekcję sukien ślubnych.

Mimo, iż często w wywiadach mówiła, że na razie nie chce mieć dzieci, ostatnio poinformowała na instagramie i facebooku, że spodziewa się dziecka: Jesteśmy najszczęśliwsi na świecie, że sami możemy podzielić się z Wami radością która nas przepełnia już od kilku miesięcy. Wiosna tego roku, dokładnie w 7 rocznice naszej miłości przyjdzie na świat wymarzone i tak wyczekane przez nas maleństwo! Szalejemy z ekscytacji i nie możemy się tych nowych wyzwań i ogromu miłości doczekać! Trzymajcie kciuki za naszą 3

Zaczerpnęlibyście trochę promieni słonecznych w Dubaju?

Galeria www.instagram.com/izabelajanachowskaGaleria www.instagram.com/izabelajanachowskaGaleria www.instagram.com/izabelajanachowskaGaleria www.instagram.com/izabelajanachowskaGaleria www.instagram.com/izabelajanachowska
Polecane artykuły

Komentarze (2)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie