Podobne artykuły

Olga Kalicka się zaręczyła!

2019.02.04 12:40 | © Stars.pl

Olga Kalicka od jakiegoś czasu stała się ulubienicą tabloidów, a wszystko za sprawą ciąży. Z miesiąca na miesiąc wszyscy bacznie obserwowali jak aktorce rośnie brzuszek. Kalicka od kiedy poinformowała o stanie błogosławionym, chętnie publikowała w sieci swoje zdjęcia. Niestety nie wszystkim się to podobało. Olga padła ofiarą hejtu w internecie i kilkukrotnie przeczytała bardzo przykre i niedopuszczalne słowa.

Galeria www.instagram.com/olgakalicka

Jedna z obserwatorek zaatakowała Olgę w komentarzach: W brzuchu żeby Ci córka zdechła Poroń suko

Czytaj też: Fit Lovers mógł się udusić!

Galeria www.instagram.com/olgakalicka

Olga zapytała przerażona: Skąd w ludziach tyle nienawiści?

Galeria www.instagram.com/olgakalicka

I dodała: Usuwam komentarze tej dziewczyny...

Czytaj też: Szok! Górniak zgadza się z Dodą!

"Fanka" jednak nie dawała za wygraną: Żebyś urodziła martwą córkę Poroń ścierwo Kontynuowała...

Olga nagrała relacje na Instagramie i podziękowania dla fanów za wsparcie i miłe słowa w tej trudnej sytuacji. Mówiła: Trudno, trzeba na to machnąć ręką.... Chciałam to wstawić, żeby ludzie nie czuli się bezkarnie i żeby wiedzieli, że my też to widzimy...

Czytaj też: Doda relacjonuje przygotowania do koncertu!

Kalicka mówiła, że się nie przejmuje jednak na filmie widać było, że jest przygnębiona i smutna. Z resztą trudno jej się dziwić, bo kto po takich słowach i ataku nie byłby zmartwiony?

Na szczęście aktorka serialu „Rodzinka.pl” urodziła zdrowego chłopca. Na swoim instagramie szybko pochwaliła się, że została szczęśliwą mamą. Teraz czas na kolejny krok w związku Olgi i jej wieloletniego partnera Cezarego.

Czytaj też: Paris Jackson próbowała popełnić samobójstwo!

Kalicka wrzuciła na swój profil zdjęcie z którego jasno wynika, że para się zaręczyła! Fani od razu skomentowali: Test na spostrzegawczość? Zaręczyny? Gratuluje! Gratulacje!

O komentarz pokusił się również sklep jubilerski, który skomentował: Kochani z całego serca gratulujemy i cieszymy się, że ten wyjątkowy pierścionek okazał się tym jedynym!

Czytaj też: Rozenek do internauty: WYPier*alać

Sklep na swoim profilu instagramowym tym samym potwierdził zaręczyny pary: Jak my kochamy taką brylantową historię! Przepiękna i cudowna para Olga Kalicka i Cezary Nowak zaręczyli się! (…) Jeszcze raz gratulujemy i życzymy nieustającej tak wielkiej miłości

My również gratulujemy i czekamy na datę ślubu!

Czytaj też: Masakra u Majdanów!

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie