Podobne artykuły

ADAM LEVINE ZMIENIA PIELUSZKĘ NA SUPER BOWL!

2019.02.04 11:23 | © Stars.pl

Tegoroczne Super Bowl mamy już za sobą. W Stanach Zjednoczonych te rozgrywki urosły już do miana narodowego święta! Praktycznie wszystko, co chociaż odrobinę wiąże się z wydarzeniem, jest na wagę złota!

Galeria fot. Instagram/adamlevine

Od lat elementem, który towarzyszy Super Bowl jest halftime show. Trzeba przyznać, że wystąpienie w przerwie rozgrywek, jest dla wielu ogromną szansą na zapisanie się na kartach historii! Jednak nie w każdym przypadku wspomnienia pozostają pozytywne...

Czytaj też: CO SIĘ STANIE Z JORDYN WOODS?

Galeria fot. Instagram/adamlevine79

W tym roku gwiazdą halftime był jeden z najpopularniejszych zespołów na świecie - Maroon 5. Nie da się ukryć, że jak zwykle największą uwagę widzów przyciągnął lider zespołu - Adam Levine. Niestety tym razem nie chodziło ani o świetny wygląd, ani o wyjątkowy głos...

Galeria fot. Instagram/adamlevine79

Czytaj też: „Big Brother”: Tomek liczy, że wróci do programu!

Podczas rozgrywek widzowie mogli zobaczyć... Adama podczas zmieniania pieluszki!

Nie od dziś wiadomo, że bardzo ważnym elementem Super Bowl są również reklamy. Trzeba przyznać, że czas reklamowy podczas rozgrywek jest wyjątkowo drogi! Za 30 sekund trzeba zapłacić minimum 5 milionów dolarów!

Czytaj też: MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA WYGLĄDA JAK AGATA DUDA

Jakiś czas przed rozgrywkami, wokalista Maroon 5 opublikował w sieci najnowszą reklamę, w której wystąpił. Adam Levine zmienia w niej... pieluszkę!

Przypominamy, że jakiś czas temu w sieci pojawiła się reklama pieluszek. Głównym bohaterem był John Legend, który zmieniał pieluszkę swojej córeczce. Tym razem reklama zaczyna się od przebierania syna Johna. Wokalista robi to w towarzystwie kilkunastu tatusiów, którzy śpiewają razem z nim uroczą piosenkę. Pod koniec pojawia się również Adam Levine ze swoją córeczką i podśpiewuje "A tatuś to posprząta". Na koniec w drzwiach pojawia się poirytowana Chrissy Teigen, która pyta, czy zmiana pieluszki faktycznie musi za każdym razem tak wyglądać.

Czytaj też: ED SHEERAN NAZWAŁ WŁASNY PUB IMIENIEM ŻONY

Jak Adam podoba Wam się w takim wydaniu?

Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie