Podobne artykuły

MELANIA TRUMP WRACA NA SALONY!

2019.02.04 12:03 | © Stars.pl

Melania Trump pokazała się publicznie pierwszy raz od kilku tygodni. Trzeba przyznać, że życie z dala od mediów jej służy, bo prezentowała się fantastycznie! Tym razem zdecydowała się na stylizację w różnych odcieniach miodu, a paparazzi, którzy ją przyłapali byli nią zachwyceni!

Galeria

Trzeba przyznać, że Melania zdecydowała się na powrót w wielkim stylu. Przypominamy, że po raz ostatni pokazała się publicznie chwilę po Bożym Narodzeniu i nikt nie miał pojęcia co się z nią dzieje. W ostatnim czasie, w Białym Domu panowało nieustanne zamieszanie związane z budową muru, który ma oddzielić Stany Zjednoczone od Meksyku, a Pierwsza Dama zniknęła z mediów na ponad miesiąc!

Czytaj też: EMINEM 11 LAT BEZ UŻYWEK

Galeria

Najwidoczniej spokojne życie bez fotoreporterów już jej się znudziło. Melania została niedawno przyłapana u boku swojego męża, zaraz przed wylotem na Florydę. Nie da się ukryć, że prezentowała się świetnie!

Galeria fot. Getty Images

Melania Trump nie od dziś znana jest z wyjątkowo dobrego gustu, a także perfekcyjnego wyczucia stylu. Trzeba przyznać, że postawiła poprzeczkę bardzo wysoko i praktycznie z każdym kolejnym wyjściem prezentuje się coraz lepiej! Tym razem Pierwsza Dama pokazała się w grubym eleganckim płaszczu, w kolorze miodowym. Dobrała do niego skórzane kozaki w podobnym kolorze. Tego dnia zdecydowała się również na czerwoną torebkę, która dodała stylizacji charakteru.

Czytaj też: Doda w nowej odsłonie!

Jak Wam się podoba w takim wydaniu? Tęskniliście?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie