Podobne artykuły

Marina z Szczęsnym nagrała filmik

2019.02.04 17:30 | © Stars.pl

Marina Łuczenko prowadzi intensywnie swój profil na Instagramie. Piosenkarkę obserwuje ponad 600 tysięcy followersów. Nie da się ukryć, że ślub z Wojtkiem Szczęsnym wzbudził wokół niej większe zainteresowanie.

Galeria www.instagram.com/marina_official

Piosenkarka uwielbia się chwalić swoim luksusowym życiem i intensywnie relacjonuje swoje życie w mediach społecznościowych. Marina na inatastory uwielbia także pokazywać swoje umiejętności wokalne, która są na bardzo wysokim poziomie.

Galeria www.instagram.com/marina_official

Gwiazda często nagrywa swój śpiew, co jej fani uwielbiają.

Galeria www.instagram.com/marina_official

Łuczenko-Szczęsna pozuje też z synkiem, malutkim Liamem, ale jak do tej pory nie pokazała jego twarzy w mediach społecznościowych.

Galeria www.instagram.com/marina_official

Wczoraj Marina opublikowała na instastory filmik z udziałem swojego męża i Liama. Filmik jest przeuroczy, a gwiazda podziękowała w nim fanom za komplementy, które fani wysyłali do niej po tym, jak nagrała własne wykonanie piosenki „Shallow” z filmu „Narodziny Gwiazdy”.

Galeria www.instagram.com/marina_official

Marina wielokrotnie podkreśla, że zdanie fanów jest dla niej bardzo ważne i tworzy z myślą o nich. W uroczym filmie podziękowała wszystkim: Chciałam wam bardzo serdecznie podziękować za wszystkie pozytywne komentarze odnośnie mojego ostatniego filmiku z coverem utworu "Shallow".

Podczas kręcenia podziękowań nagle wtrącił się Wojciech Szczęsny i zażartował: Ja wszystkie napisałem

Uroczo pocałował żonę w policzek, a Marina zareagowała uśmiechem. W kadrze widzimy też małego Liama, który słodko próbuje przeszkadzać mamie, zasłaniając jej buzię małą rączką.

Widać, że małżonkowoe są szczęśliwymi rodzicami.

Co myślicie?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie