Podobne artykuły

Meghan nie chce Harrego przy porodzie!

2019.02.04 17:39 | © Stars.pl

Ciąża Meghan to temat, którym żyją wszyscy Brytyjczycy. Brzuch Księżnej jest nr1 od kilku miesięcy. Najpierw teorie, że Markle nie jest w ciąży, tylko nosi sztuczny brzuch, bo tak naprawdę wynajęła surogatkę. Zagraniczne media miały na to nawet dowody! Kiedy okazało się, że musiałaby nosić poduszkę z pępkiem ta teoria ucichła.

Galeria www.instagram.com/meghanmarkle_official

Kilka tygodniu temu pojawiła się informacja, że Meghan chce rodzic w domu, bo tam tylko może mieć intymność jaka potrzebuje w tym dniu z Harrym. Niestety jak się okazuje, Harrego nie będzie przy porodzie, bowiem Księżna Sussex wynajeła „asystentkę ciążową”!

Czytaj też: KOURTNEY KARDASHIAN CHCE URODZIĆ KOLEJNE DZIECKO

Galeria www.instagram.com/meghanmarkle_official

Przyglądając się wszystkim doniesieniom z Królewskiego Dworu, można powiedzieć, że Meghan przygotowuje się do przyjścia pierwszego dziecka na świat perfekcyjnie. Jej wymagania są wygórowane, no ale jak na Księżna przystało ;)

Galeria www.instagram.com/meghanmarkle_official

Niestety Księcia Harrego zabraknie przy porodzie! Księżna Meghan „wymieniła” go, na „asystentkę ciążową” - doule. Jej rolą jest czuwanie nad rodzącą, dbanie o jej komfort psychiczny, wspieranie jej i pomaganie w trudnych momentach.

Czytaj też: JUSTIN BIEBER NIE MOŻE PRZESTAĆ MYŚLEĆ O SELENIE GOMEZ?!

Galeria www.instagram.com/meghanmarkle_official

Doulą musi być kobieta, która sama jest matką, by dobrze wiedziała czego w takiej chwile potrzebuje druga kobieta. Media zagraniczne donoszą, że asystentką Meghan została Ponoć asystentką Meghan została Lauren Mischon, 40-letnia kobieta, która ma 3 dzieci. Lauren jest związana z rodziną Królewska ponieważ jej mąż, Oliver Mishcon,to wnuk prawnika, którego kancelaria zajmowała się rozwodem rodziców Harrego i Williama.

Sama zainteresowana nie potwierdza tych doniesień i jak powiedziała „The sun”: Nie jestem upoważniona do rozmawiania na temat moich klientek

Czytaj też: ARIANA GRANDE MARTWI SIĘ O ZDROWIE PSYCHICZNE FANÓW

Co o tym myślicie?

Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie