Podobne artykuły

CÓRKA CARDI B W KOMBINEZONIE ZA... 800 DOLARÓW!

2019.02.05 12:01 | © Stars.pl

Niedawno w sieci pojawiła się fotka, na której możemy zobaczyć córeczkę Cardi B, która ma akurat na sobie kombinezon, za który trzeba zapłacić ponad 800 dolarów! Artystka jest jednak przekonana, że ani trochę nie rozpieszcza maleńkiej Kulture drogimi ubraniami...

Galeria fot. Instagram/iamcardib

Cardi B już od dłuższego czasu znana jest ze swojego zamiłowania do wyjątkowo drogich i luksusowych produktów. Pomimo tego, że sama nie posiada prawa jazdy, dorobiła się całkiem niezłej kolekcji luksusowych aut. Cena biżuterii, którą na co dzień ma na sobie, z pewnością rzuciłaby na kolana większość fanów raperki!

Czytaj też: OJCIEC AVICII'EGO PRZERYWA MILCZENIE

Galeria fot. Instagram/iamcardib

Jeżeli więc artystka może pozwolić sobie na takie luksusy, dlaczego miałaby chcieć oszczędzać na ubieraniu swojej córeczki? Co prawda maleńka Kulture większość drogich ubranek od mamy założy najwyżej kilka razy, ale czy z tego powodu nie mogą być ultra drogie?

Galeria fot. Instagram/iamcardib

Niedawno Cardi opublikowała na swoim Instagramowym profilu fotkę z córeczką ubraną w kombinezon. Za ubranko od Versace, które miała na sobie maleńka Kulture, trzeba zapłacić ponad 3 tysiące złotych! Cardi zapiera się jednak, że nie rozpieszcza córki drogimi ubrankami...

Czytaj też: CÓRKA MARTY KACZYŃSKIEJ NIE RADZI SOBIE ZE STRESEM?!

To jest zabawne, kupuję dla dziecka tyle markowych ubrań, od dobrych projektantów. Wkładam jej coś i po chwili jest poplamione. Ostatecznie więc kończy w ubraniach z Target.

Przypominamy, że Target to jedna z sieci sklepów odzieżowych. Ubranka dla dzieci kosztują w niej mniej więcej kilkanaście dolarów.

Czytaj też: Chodakowska kupiła apartament za milion euro!

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie