Podobne artykuły

CHERYL COLE JEST ZAŁAMANA!

2019.02.05 08:02 | © Stars.pl

Od jakiegoś czasu, praktycznie we wszystkich mediach pojawiają się plotki o romansie Liama Payne'a i Naomi Campbell. Najnowsze doniesienia z pewnością dotarły już również do Cheryl! Czy to właśnie z tego powodu, wokalistka płakała podczas ostatniego odcinka The Greatest Dancer?

Galeria fot. Instagram/cherylofficial

Doniesienia o romansie byłego chłopaka ze starszą od niego o 22 lata modelką, musiały być dla Cheryl ogromnym ciosem. Nikogo nie powinno to dziwić, zwłaszcza, że jeszcze niedawno wokalistka otwarcie przyznała, że ceni sobie przyjaźń z Liamem i nie chce tracić z nim kontaktu. Była jednak jedna rzecz, która na samą myśl przerażała wokalistkę. Cheryl bała się, że Liam ją odtrąci, kiedy znajdzie sobie nową dziewczynę!

Czytaj też: CHERYL COLE SZUKA MIŁOŚCI ŻYCIA W... SUPERMARKECIE!

Galeria fot. Instagram/liampayne

Obecnie, kiedy praktycznie we wszystkich mediach aż huczy od plotek o romansie wokalisty i modelki, Cheryl najwidoczniej nie potrafi ukryć własnych emocji. Nie ma możliwości, żeby piosenkarce udało się uniknąć tematu byłego chłopaka i modelki.

Galeria fot. Instagram/naomi

Niedawno wyszło jednak na jaw, że Liam i Naomi mogli poznać się, kiedy wokalista był jeszcze partnerem Cheryl! Myślicie, że artystka wiedziała o tej znajomości i bała się, że stanowi dla niej konkurencję?

Czytaj też: IRINA SHAYK W ŁÓŻKU Z PÓŁNAGIM MĘŻCZYZNĄ

Trzeba przyznać, że wokalistka przechodzi teraz wyjątkowo nieprzyjemny okres. Od jakiegoś czasu artystka pełni rolę trenerki w jednym z show - The Greatest Dancer. W czasie ostatniego odcinka, wokalistka praktycznie przez cały czas była roztrzęsiona i praktycznie każdy z występów wywoływał u niej płacz. Myślicie, że było to spowodowane trudnościami w życiu prywatnym?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie