Podobne artykuły

CHERYL COLE JEST ZAŁAMANA!

2019.02.05 08:02 | © Stars.pl

Od jakiegoś czasu, praktycznie we wszystkich mediach pojawiają się plotki o romansie Liama Payne'a i Naomi Campbell. Najnowsze doniesienia z pewnością dotarły już również do Cheryl! Czy to właśnie z tego powodu, wokalistka płakała podczas ostatniego odcinka The Greatest Dancer?

Doniesienia o romansie byłego chłopaka ze starszą od niego o 22 lata modelką, musiały być dla Cheryl ogromnym ciosem. Nikogo nie powinno to dziwić, zwłaszcza, że jeszcze niedawno wokalistka otwarcie przyznała, że ceni sobie przyjaźń z Liamem i nie chce tracić z nim kontaktu. Była jednak jedna rzecz, która na samą myśl przerażała wokalistkę. Cheryl bała się, że Liam ją odtrąci, kiedy znajdzie sobie nową dziewczynę!

Obecnie, kiedy praktycznie we wszystkich mediach aż huczy od plotek o romansie wokalisty i modelki, Cheryl najwidoczniej nie potrafi ukryć własnych emocji. Nie ma możliwości, żeby piosenkarce udało się uniknąć tematu byłego chłopaka i modelki.

Niedawno wyszło jednak na jaw, że Liam i Naomi mogli poznać się, kiedy wokalista był jeszcze partnerem Cheryl! Myślicie, że artystka wiedziała o tej znajomości i bała się, że stanowi dla niej konkurencję?

Trzeba przyznać, że wokalistka przechodzi teraz wyjątkowo nieprzyjemny okres. Od jakiegoś czasu artystka pełni rolę trenerki w jednym z show - The Greatest Dancer. W czasie ostatniego odcinka, wokalistka praktycznie przez cały czas była roztrzęsiona i praktycznie każdy z występów wywoływał u niej płacz. Myślicie, że było to spowodowane trudnościami w życiu prywatnym?

Galeria fot. Instagram/cherylofficialGaleria fot. Instagram/liampayneGaleria fot. Instagram/naomi
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie