Podobne artykuły

KYLIE JENNER W DRUGIEJ CIĄŻY?!

2019.02.05 10:04 | © Stars.pl

W mediach już od jakiegoś czasu, regularnie pojawiają się nowe doniesienia o domniemanej ciąży celebrytki. Do tej pory Kylie nie chciała komentować tej sytuacji, jednak najwidoczniej zmieniła zdanie, bo niedawno sama przyznała, że chciałaby mieć drugie dziecko!

Galeria fot. Instagram/kyliejenner

Kiedy Kylie związała się z Travisem Scottem, większość fanów była przekonana, że ten związek wcześniej czy później się rozpadnie. Prawda okazała się jednak zupełnie inna, bo obecnie muzyk i celebrytka nie potrafią bez siebie żyć! Dowodem na to może być również fakt, że Travis, specjalnie dla ukochanej i córeczki, zdecydował się na diametralną zmianę stylu życia!

Czytaj też: KYLIE JENNER I TRAVIS SCOTT URATUJĄ ZWIĄZEK?

Galeria fot. Instagram/kyliejenner

Mogłoby się wydawać, że jedyną rzeczą, której brakuje celebrytce do osiągnięcia pełni szczęścia jest... ślub! Niedawno okazało się jednak, że o wiele bardziej marzy o drugim dziecku! Kylie sama otwarcie przyznaje, że bardzo chciałaby, żeby maleńka Stormi miała braciszka albo siostrzyczkę.

Galeria fot. Instagram/kyliejenner

Pomimo tego, że plotki o domniemanej ciąży celebrytki pojawiają się co jakiś czas, praktycznie we wszystkich mediach, sama Kylie nigdy ich nie potwierdziła. Niedawno zdecydowała się jednak na opublikowanie w sieci fotki z ukochanym, które podpisała:

Czytaj też: JORDYN WOODS KOCHA KYLIE JENNER

baby #2?

Kylie z pewnością jest jednak świadoma tego, że w obecnej sytuacji większość fanów śledzi praktycznie każdy jej krok. Myślicie, że tym razem faktycznie jest w ciąży, czy chciała po prostu odrobinę podgrzać atmosferę?

Czytaj też: KYLIE JENNER I TRAVIS SCOTT ŻYJĄ W TRÓJKĄCIE?!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie