Podobne artykuły

Księżne Meghan i Kate kłócą się o takie pierdoły!

2019.02.18 06:30 | © Stars.pl

Meghan nie ma łatwego życia. Mimo, iż została Księżną czarne chmury wciąż nad nią wiszą. Media nie dają jej spokoju, a ona na każdym kroku musi udowadniać, że jest ponad to wszystko. Niedawno pisaliśmy o złych relacjach księżnej ze swoim ojcem Thomasem Markle. Ten dla pieniędzy sprzedawał zdjęcia jak rzekomo przygotowuje się do ślubu córki, czy udzielał niepochlebnych wywiadów na temat rodziny królewskiej.

Niestety ostatnio przeszedł samego siebie i za jego pozwoleniem Daily mail opublikowało list, który przysłała mu Meghan. Dla niej to na pewno poważny cios.

Później do nas nas wiadomości o przyrodniej siostrze Meghan, Samanthcie. W kwietni ma ukazać się książka jej autorstwa. To właśnie wtedy księżna ma rodzić. Jak podaje „Daily Mail”, Samantha ma wydać jeszcze jedną książkę zatytułowaną "In the Shadow of the Duchess", czyli "W cieniu księżnej".

Ma być w niej opisana relacja sióstr, a Samantha zapowiedziała, że pokaże prawdziwą twarz Meghan.

Do tego dochodzą jeszcze kłótnie z Kate, ciężki charakter Meghan i to, że tego wszystkiego ma dość królowa Elżbieta i chce by Harry ze swoją żona wynieśli się z Pałacu!

Jak się okazuje Księżne kłócą się o błahostki. Pierwsza sprawa to biżuteria po Księżnej Dianie. Księżne na zmiane wyciagają bizuterie ze szkatułki matki Harrego i Williamia rywalizując o to, która kiedy co założy. Drugą sprawą jest wychowywanie dzieci przez Kate. Megah nie zgadza się z jej metodami, mimo że nie ma jeszcze żadnego doświadczenia w macierzyństwie. Meghan nie podoba się to, że Kate korzysta z pomocy niani czy np. podejście Kate do diety swych pociech.

Swoją drogą po co Meghan wtrąca się w nie swoje sprawy?

Myślicie, że konflikt między Księżnymi jest poważny?

Galeria Karwai Tang/WireImage Galeria REX/Shutterstock/East News Galeria EAST NEWS
Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie