Podobne artykuły

CZY MICHAEL JACKSON FAKTYCZNIE MOLESTOWAŁ DZIECI? WIDEO

2019.02.20 19:02 | © Stars.pl

Niedawno do sieci trafił długo wyczekiwany zwiastun filmu o życiu Michaela Jacksona. Czterogodzinna produkcja koncentruje się głównie na wszelkich kontrowersjach wokół oskarżeń, z którymi Jackson walczył jeszcze za życia. Z doniesień informatorów wynika, że do większości zarzucanych mu incydentów, miało dojść na farmie Michaela.

Stacje HBO i Channel 4, zdecydowały się w końcu na opublikowanie trailera swojego najnowszego filmu "Leaving Neverland". Produkcja trwa aż 4 godziny i opowiada głównie o incydentach, które zarzucają mu domniemane ofiary molestowania seksualnego. Świadkowie donoszą, że Król Popu dopuścił się tych czynów na terenie swojej posiadłości, nazwanej Neverland.

Premiera filmu dokumentalnego o Jacksonie, zaplanowana jest na marzec 2019 roku. Na produkcję składają się dwie części, w których widzowie będą mieli okazję posłuchać między innymi zeznań złożonych przez Jamesa Safechucka i Wade'a Robsona. To właśnie oni oskarżyli Króla Popu o molestowanie seksualne.

Przypominamy, że wiele osób oskarżało Jacksona o pedofilię, jeszcze kiedy żył. Sytuacji nie ułatwiał fakt, że wokalista wielokrotnie podkreślał, że kocha dzieci! Jednak z biegiem czasu, przez swoje kontrowersyjne zachowanie, a także dość nietypową miłość do większości dzieci, muzyk bardzo szybko stał się obiektem plotek oraz wszelkiego typu oskarżeń.

W filmie dwóch mężczyzn, którzy w dzieciństwie podobno byli molestowani przez Jacksona, zdecydowali się na wyznanie, co właściwie działo się na jego farmie.

Powiedział mi, że jeśli ktoś kiedyś dowie się, co tu robimy, obaj pójdziemy do więzienia na resztę życia - wyznała jedna z ofiar

Rodzina Michaela Jacksona była przerażona po obejrzeniu Leaving Neverland. Najbliżsi wokalisty zdecydowali się więc na opublikowanie oświadczenia, w którym zaprzeczyli każdemu zarzutowi stawianemu muzykowi. Członkowie rodziny Króla Popu uważają, że produkcja Leaving Neverland jest publicznym linczem przeciwko Jacksonowi...

Może jednak dzięki temu filmowi poznamy w końcu prawdę o Michaelu Jacksonie?

Galeria fot. Instagram/michaeljacksonGaleria fot. Instagram/michaeljacksonGaleria fot. Instagram/michaeljacksonGaleria fot. Instagram/michaeljacksonGaleria fot. Instagram/michaeljackson
Polecane artykuły

Komentarze (2)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie