Podobne artykuły

MAMY PIERWSZE FOTKI Z BABY SHOWER MEGHAN MARKLE

2019.02.20 21:02 | © Stars.pl

W ostatnim czasie księżna Meghan została przyłapana przez fotoreporterów w jednej z restauracji w Nowym Jorku, w której miała zorganizować... baby shower! W tym czasie towarzystwa dotrzymywały jej Serena Williams i Jessica Murloney.

Kilka dni temu, Meghan Markle poleciała do Nowego Jorku. Księżna wybrała się tam głównie w sprawach zawodowych, jednak wszystko wskazuje na to, że udało jej się szybko z nimi uporać i przy okazji zdecydowała się na zorganizowanie baby shower! Księżna zaprosiła na nie dawne przyjaciółki, z którymi spędzała czas, kiedy jeszcze występowała w serialach.

Na liście gości zabrakło jednak... Kate Middleton! Żona księcia Williama była wtedy zbyt zajęta odpoczywaniem z dziećmi. Jej nieobecność dała jednak mediom kolejny powód do przypomnienia o ich konflikcie. Sytuacji nie polepsza fakt, że na baby shower księżnej Meghan, zaproszone zostały również dalsze koleżanki.

Fotoreporterom udało się zrobić kilka zdjęć Meghan Markle, a także jej towarzyszki - Sereny Williams. Daily Mail informuje, że na przyjęciu obecna była również jedna z najbliższych przyjaciółek Meghan - Jessica Murloney, która od lat jest prawą ręką księżnej.

Po pierwszej, zdecydowanie bardziej oficjalnej części spotkania, koleżanki udały się do restauracji Ralpha Laurena, gdzie najprawdopodobniej rozmawiały o macierzyństwie. Przypominamy, że Serena i Jessica są w tej kwestii doświadczone - Williams urodziła swoje pierwsze dziecko 1,5 roku temu, a Murloney ma już trójkę pociech.

Paparazzi udało się również zrobić kilka fotek w czasie, kiedy specjalna ekipa zajmowała się przygotowaniem sali na baby shower Meghan. Wśród przygotowanych dla księżnej dodatków, można zobaczyć głównie kremowe i różowe róże.

Czy to znak, że Meghan Markle urodzi córeczkę?

Galeria Galeria Galeria Galeria Galeria Galeria Galeria
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie