Podobne artykuły

Edyta Górniak wyszła z konferencji „Agenta”

2019.02.20 19:53 | © Stars.pl

„Agent Gwiazdy” rusza w TVN już w przyszłtym tygodniu. Program od pierwszej edycji cieszy się dużą popularnością i oglądalnością. W tym sezonie w programie zobaczymy m.in. Edytę Górniak. Trzeba przyznać, że producenci zadbali o to by przyciągnąć widzów przed telewizory. Gwiazdy będą wykonywały różne zadania i mierzyły się ze swoimi słabościami na Wyspach Kanaryjskich i typowały tytułowego Agenta.

Na konferencji prasowej promującej program, pojawili się uczestnicy by wspólnie obejrzeć pierwszy odcinek „Agenta”. Edyta Górniak chętnie udzielała wywiadów i rozmawiała z dziennikarzami, ale nagle wyszła z konferencji i zniknęła tuż przed oglądaniem pierwszego odcinka. Party.pl zapytał Gwiazdę dlaczego.

Edyta oznajmiła, że są to dla niej duże emocje i nie chce oglądać tak ważnej dla niej rzeczy na konferencji z dziennikarzami na dużym ekranie. Chce przeżyć to w gronie bliskich, z synem, w domu i zobaczyć pierwszy odcinek w telewizorze. Gwiazda czeka na pierwszy odcinek i obejrzy go wtedy, gdy będą mogli zobaczyć go wszyscy.

Troszkę dziwne, no ale cóż...Gwiazdy... ;)

Co myślicie?

Galeria www.instagram.com/edytagorniakGaleria www.instagram.com/edytagorniakGaleria www.instagram.com/edytagorniakGaleria www.instagram.com/edytagorniak
Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie