Podobne artykuły

Joanna Kulig urodziła

2019.02.20 20:10 | © Stars.pl

„Super express” informuje, że Joanna Kulig została mamą! Aktorka razem z mężem od kilku miesięcy mieszka w USA, w Kaliforni. Para zdecydowała, że ich pierwsze dziecko przyjdzie na świat właśnie w Stanach, ponieważ Joanna Kulig chciała wziąć udział w gali rozdania Oscarów.

Rola w „Zimnej wojnie” Pawła Pawlikowskiego przyniosła aktorce popularność za oceanem. Gwiazdy światowego kina są zachwycone Polką, a jej rola w „Zimnej wojnie” wywarła na nich ogromne wrażenie.

Współpracę zaproponowała Joannie Kulig najlepsza na świecie agencja aktorska CAA, dzięki której Polka może przebierać w propozycjach. Mówi się, że Kulig zostanie na stałe w USA, by robić karierę w Hollywood.

Piotr Dzięcioł (69 l.), producent filmowy, który przebywa w Los Angeles powiedział „Super expressowi”: Joasia urodziła kilka dni temu

24 lutego odbędzie się gala rozdania Oscarów, na którą aktorka się wybierała. Czy w tej sytuacji będzie na niej obecna?

Piotr Dzięcioł powiedział: Nie wiem jeszcze czy do nas dołączy…

Wiadomo, że dziecko najważniejsze, ale to zdecydowanie dobry czas dla Joanny Kulig w Stanach, który mamy nadzieje dobrze wykorzysta.

Galeria www.instagram.com/joannakulig_officialGaleria www.instagram.com/joannakulig_officialGaleria www.instagram.com/joannakulig_official
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie