Podobne artykuły

Meghan nie zaprosiła Kate na Baby Shower!

2019.02.24 10:47 | © Stars.pl

Ostatnio Księżna Meghan przyleciała do Nowego Jorku na Baby Shower, które przygotowały jej przyjaciółki. Za imprezę zapłaciła podobno Serena Williams i kosztowała 200 tysięcy dolarów.

Zanim zaczniecie się zastanawiać i spekulować, dlaczego Kate Middleton nie nie była na Baby shower Meghan Markle w Nowym Jorku, według Cosmopolitan jest rozsądne wyjaśnienie. Najbliżsi i najdrożsi przyjaciele Meghan zza oceanu urządzili Księżnej baby shower, który odbył się w luksusowym nowojorskim hotelu Mark.

Obecni byli: A-Listers Gail King, Serena Williams i Amal Clooney i było mnóstwo prezentów.

Kiedy na przyjęcie dotarli goście, do hotelu przywieziono wiele ogromnych paczek. Aby wydarzenie było jeszcze bardziej wymyślne, był też harfista do grania muzyki, a nawet maszyny do waty cukrowej. Goście wrócili do domu z upominkami, po tym, jak podobno spędzili w hotelu około cztery godziny.

A teraz powód, dla którego Kate nie było.

Otóż była na wycieczce narciarskiej z mężem i trojgiem dzieci w czasie ferii szkolnych. Podobno nie ma już sporu między królewskimi szwagierkami. Wydarzenie to odbyło się wyłącznie dla przyjaciół, a Meghan ma podobno wkrótce mieć kolejną imprezę w Anglii, że zarówno Kate, jak i jej mama wezmą w niej udział.

No chyba, że do tego czasu Księżne znów się pokłócą.

Myślicie, że to prawdziwy powód, dla którego Kate nie wzięła udziału w przyjęciu?

Galeria Clive Mason/Getty ImagesGaleria www.instagram.com/meghanmarkle_officialGaleria www.instagram.com/katemidleton
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie