Podobne artykuły

BYŁA ŻONA BRADLEYA COOPERA O JEGO "ROMANSIE" Z LADY GAGĄ!

2019.02.26 16:05 | © Stars.pl

Od kilku tygodni, praktycznie wszystkie media rozpisują się na temat domniemanego romansu Lady Gagi i Bradleya Coopera. Plotek nie uciszył ich ostatni występ, podczas rozdania Oscarów 2019. Wokalistka i aktor przytulali się i rzucali sobie czułe spojrzenia, dlatego niedługo potem większość fanów była przekonana, że artyści faktycznie mają romans. Co ciekawe, głos w tej sprawie postanowiła zabrać również była żona aktora!

Wszystko wskazuje na to, że Bradley będzie musiał tłumaczyć się przed Iriną Shayk! Po ostatnim występie, praktycznie nikt nie ma już żadnych wątpliwości, że artyści faktycznie mają romans. Bradley i Gaga przytulali się i wysyłali sobie czułe spojrzenia, na oczach ukochanej Coopera! Pomimo tego, że w rzeczywistości mogła być to wyłącznie gra aktorska, wyglądali niezwykle przekonująco. Przypominamy również, że Lady Gaga niedawno rozstała się ze swoim narzeczonym...

O całej sytuacji zrobiło się aż tak głośno, że na ten temat postanowiła wypowiedzieć się również była żona Bradleya, Jennifer Esposito. Przypominamy, że pobrali się w 2006 roku, a ich małżeństwo trwało zaledwie kilka miesięcy.

Jennifer zdecydowała się na skomentowanie jednej z fotek opublikowanych przez komika, Davida Spade. Zdjęcie zostało wykonane w czasie występu Bradleya i Gagi. Komik podpisał je kontrowersyjnym komentarzem:

Czy jest jakaś szansa, że tych dwoje się nie p***rzy?

Wszystko wskazuje na to, że teoria Davida bardzo spodobała się byłej żonie Coopera, bo szybko na nią odpowiedziała!

Ha! - skomentowała

Myślicie, że Jennifer ma coś przeciwko związkowi Bradleya i Iriny?

 
Galeria fot. Instagram/ladygagaGaleria fot. Instagram/ladygagaGaleria fot. Instagram/ladygagaGaleria fot. Instagram/ladygagaGaleria fot. Instagram/ladygagaGaleria fot. Instagram/ladygaga
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie