Podobne artykuły

STRASZNY WYPADEK AGNIESZKI DYGANT!

2019.03.03 08:01 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że Agnieszka Dygant należy go grona ulubionych aktorek Patryka Vegi. Do tej pory wystąpiła w jego kilku filmach, a niedawno do kin trafiła najnowsza produkcja Kobiety Mafii 2. Niedawno dowiedzieliśmy się, że podczas kręcenia filmu, doszło do niezwykle niebezpiecznego zdarzenia! Agnieszka krwawiła, ale zdjęcia nie zostały jednak przerwane. Jesteście ciekawi dlaczego?

Nie od dziś wiadomo, że na planach filmowych może zdarzyć się praktycznie wszystko. W internecie można znaleźć tysiące filmików, na których pokazano wpadki, które ostatecznie nie zostały wykorzystane w filmie czy serialu. Niestety to, co na planie Kobiet Mafii 2 przydarzyło się Agnieszce, nie było ani trochę zabawne.

W czasie kręcenia jednej ze scen, aktorka przecięła sobie rękę kawałkiem szkła. Większość z Was z pewnością pomyślała, że w tym momencie zdjęcia powinny zostać przerwane, a Agnieszka powinna oddać się w ręce ratowników. Nic bardziej mylnego! Dygant dokończyła scenę, która w dodatku ostatecznie trafiła do filmu!

Niedawno aktorka postanowiła opowiedzieć o tej sytuacji, dziennikarzowi z Plejady:

To była scena przy stole. Wymyśliłam sobie, że chcę jeść krwistego steka i w pewnym momencie, w ramach wściekłości, z całej petardy uderzyć w talerz. To fajnie wychodziło, bo nadawało rytm scenie. Najpierw kręciliśmy reakcje Angie i Piotra, potem kamera miała zarejestrować moje uderzenie. Ręka już porządnie bolała mnie od powtarzania na dublach tej czynności, więc pomyślałam sobie, że zrobię to raz, a porządnie. No i zrobiłam. Szkło weszło mi w rękę i polała się krew (...) Nie warto rozpraszać się taką pierdołą. Jest coś takiego, że kiedy wchodzę w postać, to "hoduję" ją nawet w przerwach pomiędzy scenami. No więc jak taka ganguska miałaby się przejąć odrobiną krwi? Z drugiej strony, nawet dobrze, że to się zdarzyło. Przynajmniej mam o czym gadać w wywiadach

Kojarzycie tę scenę z filmu? My oglądając go byliśmy przekonani, że cała ta sytuacja została wcześniej zaplanowana!

Galeria fot. Instagram/agnieszka_dygant_officialGaleria fot. Instagram/agnieszka_dygant_officialGaleria fot. Instagram/agnieszka_dygant_official
Polecane artykuły

Komentarze (2)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie